Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Regály s úložnými boxmi, lacné riešenie do každého interiéru

Regály sú dielom nábytku, ktorý podľa nášho názoru vôbec nie je docenený. Pritom obstarávacia cena regálov je veľmi nízka a využitie značné. Regály v dnešnej dobe to je široký výber nepreberného množstva designov, odtieňov, veľkostí a využitia. Veľkým trendom sú potom regály s možnosťou obstarania úložných boxov, ktoré sú vyrobené z látky, alebo plastu. Úložné boxy v odtieni, na ktorý si len spomeniete. Spojenie regálu s úložnými boxmi je veľmi praktické, vyzerá v interiéri elegantne a navyše výber je vďaka rade odtieňov veľmi flexibilný. Dnes sa budeme venovať práve týmto riešeniam úložných priestorov v každom interiéri. Lacno, efektne a podľa vlastného vkusu. Ponuka regálov a úložných boxov francúzskeho výrobcu, je originálnym riešením pre každého z vás.


Regály s úložnými boxmi do detskej izby

Samozrejme, že ak chceme zariadiť interiér detskej izby týmito regály, potom často volíme sýte, pastelové farby, aby bol interiér dieťaťa, či detí veselý a naozaj detský. Najčastejším odtieňom pri voľbe regálu je potom biela, alebo prírodná farba. V prípade zariaďovaní interiéru pre dievčatko, padá vo väčšine prípadov voľba na ružový, fialkový, červený a tmavo ružový odtieň látkového boxu, alebo samozrejme tiež plastového boxu. Nech už vyberiete akýkoľvek regál a zaobstaráte do regálu boxy, obstarávacia cena sa pohybuje v rozmedzí od 25 do 80 eu. Cena je naozaj príjemná a praktické využitie maximálne. Predovšetkým v detskej izbe môžu mať boxy funkciu zakladačov, každý box môže byť označený a všetky veci, hračky, iné drobnosti budú mať vždy svoje stále miesto. Ak sa vám látkový box zničí, ani to nie je problém pri tak nízkej obstarávacej cene. Skrátka časom zaobstaráte nový. Uveďme si ale pár príkladov regálov s úložnými boxmi do detskej izby.Možností je celý rad už len ponukou toľkých odtieňov úložných boxov. Regály tiež medzi sebou môžete vzájomne spájať do veľkých zostáv po celej stene a vytvoriť taký regálový systém. Z regálov možno vytvoriť najrôznejšie tvary, od štvorcových po kaskádovité. Do detskej izby, je to ideálna voľba pre udržanie poriadku.

Elegantný regály s úložnými boxami do obývacej izby, kancelárie

Ale napríklad aj predsiene, alebo jednoducho tam, kde vy potrebujete. U regálov ani boxov sa nemusí klásť fantázii žiadne medze. Pokiaľ ale hovoríme o zariadenie interiéru regály s boxami práve pre obývaciu izbu, je tu rad riešení, kedy regály možno spojiť do celej obývacej steny, alebo televízne steny. V kolekcii, ktorú vám dnes predstavujeme sa to skvele hodí, pretože v identickom dizajne nájdete k regálom aj konferenčné stolíky, alebo skrinky so zásuvkami a dvierkami. Obývacia stena môže mať stovky podôb a vy ste tí, ktorí ju navrhne.

 

Na ilustračnej fotografii je dokonca aj konferenčný stolík vyplnený látkovými boxy a vyzerá tak veľmi originálne. Farbičky opäť podľa vášho vkusu a potrieb. Úložné boxy sú natoľko lacné, že až budete mať chuť dať vášmu interiéru nejakú novú podobu, zaobstaráte nové boxy v iných odtieňoch a razom sa celý váš pokoj, byt zmení. Zasa niečo nové a bývanie vás bude baviť. Za pár drobných si môžete hrať s vašim interiérom znova a znova.

V kolekcii Compo, ktorú vám dnes predstavujeme, nájdete aj regály v prírodnom prevedení, konkrétne imitácia dreva dub. Tento odtieň je častá voľba pre vybavenie kancelárie, pretože ho môžeme označiť za neutrálny. Tiež boxy nájdu veľké uplatnenie v kancelárii, môžeme skryť taký ten povestný kancelársky neporiadok a kancelária bude stále príjemná, útulná, pretože úložných priestorov budete mať vždy dostatok. A ak nie, veď čo je za problém prikúpiť pár úložných boxov do ešte treba prázdnych políc v regáli. Pre vybavenie kancelárie odporúčame plastové úložné boxy so štítkami, môžete si tak označiť, čo v ktorom boxe nájdete. Ponuka regálov a úložných boxov francúzskeho výrobcu je naozaj bezkonkurenčná. Aspoň za nás veľké odporúčanie.