Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vnútorné usporiadanie vstavanej skrine

Vstavaná skriňa na mieru je určite skvelé riešenie úložného priestoru, ale bohužiaľ aj finančne náročné a v mnohých prípadoch musíme na vstavanú skriňu čakať dlhé týždne. Dnes však môžete vstavanú skriňu zariadiť aj úplne iným, veľmi jednoduchým spôsobom. Na našich stránkach pre vstavanú skriňu konfigurátor nepotrebujete, vybrať si môžete z prehľadnej ponuky samostatných dielov, od políc, šuplíkov, organizérov a čelných krídiel v požadovanom odtieni a zostaviť si vstavanú skriňu svojpomocne. Áno, aj takto jednoducho je možné dnes vďaka dômyselnému dizajnu zariadiť úložné priestory do každého typu interiéru, či povedzme miestnosti.

Vstavané skrine do spálne

Najčastejšie využívame pre objemnú šatníkovú skriňu, prípadne vstavanú skriňu interiér spálne. Sú dve možnosti, ako na našich stránkach môžete vstavanú skriňu zariadiť. Možno si vybrať ako sme predosielali z ponuky dielov, kedy vy sami rozhodnete o finálnej podobe vstavanej skrine, ale samozrejme aj o ich rozmeroch, počte políc, šuplíkov, vy sami sa môžete rozhodnúť, či ponecháte vstavanú skriňu otvorenú, alebo k nej zaobstaráte aj krídla tak, aby bolo možné vstavanú skriňu zavrieť. Je možné ale tiež zostaviť vstavanú skriňu z časti zatvorenú a z časti otvorenú. Skrátka a dobre, s nami pre návrh vstavanej skrine konfigurátor rozhodne nepotrebujete, všetko krásne môžete vyberať z ponuky ucelených dielov.A vhodným príkladom môže byť kolekcia dielov Extenso, na zostavenie šatne, vstavanej skrine, na našej ilustračnej fotografii. Ponuka francúzskeho výrobcu, ktorý vám umožní vďaka širokej ponuke dielov, zostaveniu podľa vlastných rozmerov miestnosti a podľa vašich požiadaviek aj na vlastný objem úložného priestoru. Veľkou výhodou pri zostavovaní vstavanej skrine v tomto unikátnom návrhu, či kolekcii, je možnosť voľby vnútorného usporiadania vstavanej skrine. A veľmi dôležitým argumentom pre vás, ktorí sa na úložné priestory ponáhľate je tiež skutočnosť, že vstavaná skriňa svojpomocne nadefinovaná, to rozhodne nie je niekoľko týždňov čakania, ale doručenie je veľmi rýchle, rádovo dva týždne. 

Možná voľba vnútorného usporiadania vstavanej skrine je podstata celej kolekcie. Nechýbajú, ani veľmi moderné prvky, ako napríklad vešiak na nohavice, ale praktické sú aj rôzne veľkosti šuplíkov a políc. Skrine a police môžete nechať otvorené, alebo môžete opäť z ponuky dielov vybrať v najrôznejších odtieňoch dvierka, dokonca aj zrkadlové, ktoré sú predovšetkým pre ženy tak potrebné. Pomocou kolekcie Extenso, dáte svojim veciam naozaj poriadok a zmysel. Ďalšou veľkou skupinou obľúbených úložných priestorov sú aj otvorené skrine, ktoré veľmi často taktiež dopĺňajú interiér spálne.

             

Vstavané skrine do detskej izby

Potreba veľkých úložných priestorov, predovšetkým v detskej izbe viacerých detí, je v mnohých prípadoch veľkou výzvou. Aj tu maximálne využijete daný priestor, ktorý pre zariadenie úložných priestorov máte k dispozícii, za pomoci vstavaných skríň do detskej izby a to prostredníctvom ponuky dielov kolekcie Cascina, ktorú v exkluzívnom zastúpení španielskeho výrobcu predstavujeme na našich stránkach. Nekonečný rad možností vďaka ponuke dielov, možnosť rohového usporiadania, možnosť napojenia šatníkových skríň na písací stôl pomocou regálu a to všetko môžete vybrať tak, ako vy sami potrebujete. Určíte si výberom dielov celkovú šírku zostavy, ale aj vnútorného usporiadania. Za nás, ako predajca je však veľmi prínosné pre malý priestor, možné rohové zostavenie a taktiež pomocou regálu napojenia na písací stôl. Tieto dva aspekty v ucelenom návrhu detskej izby dokážu skutočne priestor detí využiť na maximum a taktiež zabezpečiť, čo možno najväčšie úložné priestory.A aj tu môžete byť, aspoň na chvíľu dizajnérmi a výberom dielov dať finálnu podobu celej zostave skríň, rovnako ako ich vnútornému usporiadaniu. Je len a len na vás, aké budú celkové rozmery vstavanej skrine a ako všetko zasadíte do interiéru.

Vstavané skrine do predsiene

Pokiaľ vás nebavia klasické predsieňové steny, ktoré pravda, trošku už prežili dobu, dnes máte možnosť si vybrať z veľmi moderných vstavaných skríň, alebo môžeme povedať aj otvorených skríň, ktorým vy sami môžete opäť určiť danú šírku. Je možné si skriňu takzvane "vestavať" do výklenku, alebo len tak do priestoru a zvoliť si šírku podľa vlastnej potreby.Vstavané skrine do predsiene, inšpirácia, ktorá iste dáva zmysel tam, kde je k dispozícii len veľmi málo miesta. Rozhodne v mnohých ohľadoch aj finančne menej náročné riešenie úložného priestoru v predsieni. Určite sa nebojíme aj povedať, lepší prehľad vo všetkých outfitoch a iných predmetoch, ktoré si do otvorenej skrine uložíte. A ak predsa len potrebujete všetko pekne zavrieť, či schovať, rad návrhov vám je k dispozícii s veľmi praktickým závesom. Takzvane pre rýchle upratovanie, keď príde nečakaná návšteva. A prečo sme sa nebáli použiť označenie „vstavané skrine“? Pretože pri prevažnej väčšine návrhov je možnosť voľby šírky, o ktorej opäť rozhodujete len a len vy.

Vstavané skrine do podkrovia

Sme veľmi radi, že aj pre tento netypický priestor vám vieme ponúknuť niekoľko zaujímavých designov. Priestor v podkroví je trochu náročnejší na zariadenie, pretože keď tento priestor nezaplníte, je zbytočne prázdny a nevyužitý. Aj keď pravdou je, že stropné podhľady, podkrovné miestnosti sú prenádherné. Na druhú stranu zase, pokiaľ daný uhol vyplníte nábytkom, ktorým zaistíte úložné priestory, daný interiér tým ešte viac posilní, získa naozaj príjemnú atmosféru. A my vám chceme predstaviť niekoľko možností, ako tento krásny priestor zariadiť. Možno nie celkom vstavanou skriňou do podkrovia, ale skôr vstavanou skrinkou, aj keď, vnútorným usporiadaním jednej zo skriniek je šatníková tyč. A o to viac návrhy, uvedené na nasledujúcich ilustračných fotografiách vnímame pre vás, majiteľov podkrovných miestností, za veľmi prínosné.

   

Opäť vy sami určujete šírku ucelenej zostavy, vy sami podľa výberu skriniek určujete ich vnútorné usporiadanie. Úložné priestory skrátka vďaka vstavaným skriniam, na ktoré nemusíte dlhé týždne čakať, dnes môžete vďaka dômyselným dizajnom zariadiť ľahko, rýchlo a s rovnakým, prínosným výsledným riešením.