Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyberáme nábytok pre deti na istotu

Veríme a pevne dúfame aj na základe vašich žiadostí o reálne fotografie naozaj zostaveného nábytku, výber nábytku pre vaše deti u nás, pre mnohých z vás bude naozaj jednoduchý. U nás totiž nájdete celý rad produktov, designov, predovšetkým detského nábytku, kde rozmery postelí všeobecne a predovšetkým poschodových postelí treba nielen poznať, ale vedieť si ich tiež predstaviť. 

K tomu sú rozhodne fotografie nábytku s deťmi, tým najľahším spôsobom, ako zistiť, či daný design je a bude vhodný aj pre tie vaše deti. A dnes je naše rozprávanie o jednej z najpredávanejších poschodových postelí v tomto roku a to poschodovej posteli Bibliobed, ktorú môžete zaobstarať pre dve, ale aj tri deti. Návrh od francúzskeho výrobcu, ktorého produkty ste si tak obľúbili a ktorého produkty vám exkluzívne iba na Aldo nábytku, predstavujeme už takmer dve desiatky rokov. Poschodová posteľ to je výber na istotu, deti ju skrátka milujú

Zaobstarať deťom poschodovú posteľ, je nákup na istotu predovšetkým vďaka tomu, že deti jednoducho poschodové postele milujú a veríme, že aj niekoľko rokov aj tie deti, ktoré sa ešte ani nenarodili, milovať budú. Áno, je to obľúbený výber detí, ale je to aj obľúbený výber rodičov, aj keď z úplne odlišných dôvodov, než sú dôvody detí. Rodičia vyberajú poschodovú posteľ, ako riešenie miesta na spanie dvoch a mnohokrát aj troch detí predovšetkým z dôvodu maximálnej úspory miesta v detskej izbe. Pokiaľ do miestnosti, ktorú pre vybavenie detskej izby máte k dispozícii, umiestnite napríklad tri samostatné postele, každý si dokáže spočítať, že nielen ďalší a navyše potrebný nábytok jednoducho do izby nevmestnáte, ale deťom nezostane ani žiadne miesto na hranie. A tak sa poschodové postele stali skutočne tým najlepším riešením, ako v izbe niekoľkých detí, maximálne daný priestor využiť.

  

Poschodová posteľ Bibliobed, ponúka deťom množstvo zábavy. Okolo oboch lôžok sú umiestnené praktické, odkladacie police, ktoré malé deti využijú na hračky a staršie na knižky, mobilný telefón a ďalšie potreby adekvátne k veku dieťaťa. Schodíky so širokou nášľapnou plochou, kde deti rady tiež sedia, ale pod schodíkmi sú ďalšie tajné skrýše, ktoré môžu deti využívať na svoje poklady. Rozhodne deti oslovia aj dodatočne veľký priestor medzi lôžkami, kde sa môžu aj komfortne posadiť a čítať knižku, alebo len tak počúvať hudbu, pozerať sa na rozprávku. Skrátka priestor medzi lôžkami, to je ďalšia komfortná zóna pre vaše deti.A poschodová posteľ Bibliobed, ktorú vám dnes prostredníctvom nášho pravidelného rozprávania predstavujeme, to je tiež vhodné riešenie aj pre väčšie, dospievajúce deti. Aj pre takto veľké deti, napríklad dospievajúce slečny, ponúka poschodová posteľ dostatočný priestor. A nielen medzi lôžkami samozrejme. Dôležitý je aj rozmer miesta na spanie, ktorý je aj v tomto prípade, pre dospievajúce deti dostačujúci. Veríme, že fotografie s deťmi, napríklad, ako dospievajúce slečny sledujú nejaký príbeh na tabletu, vám povedia rozhodne viac, než keď si jednoducho v parametroch poschodovej postele nájdete rozmer medzi lôžkami 71 cm. Ako to máte vy? Ktorá informácia vám dáva väčší zmysel? Uvedenie rozmeru v čísle, alebo slečny na poschodovej posteli, keď sledujú tablet? Samozrejme, že u nás nájdete všetky informácie, ale nielen poschodovú posteľ Bibliobed, ale aj ďalšie a ďalšie designy, sa snažíme nafotiť vždy tak, aby pre vás fotografie boli maximálne prínosné práve pre lepšiu predstavu, či je produkt tým, ktorý si aj vaše deti zamilujú a bude im predovšetkým vyhovovať.

  

Ako správne vybrať poschodovú posteľ?

Je veľkou otázkou, podľa čoho vlastne deťom poschodovú posteľ vybrať? Podľa ich záujmov, veku detí, alebo podľa toho, či sú živé, alebo skôr pokojné? Ako predajcovia vždy hovoríme, od všetkého trochu a hlavne posudzovať design poschodovej postele podľa rozmeru. Je to veľmi zásadné. Rozmer zodpovedajúci veku detí, rozmer, aby v detskej izbe poschodová posteľ neprekážala, áno, mnohokrát vlastný rozmer je viac, než dizajn. Vidíte krásny dizajn, ale rozmer miesta na spanie je pre vaše ratolesti nevyhovujúci? Hľadajte teda ďalej, dnes je ponuka naozaj veľká. Poschodovú posteľ kupujete pre dve deti, mnohokrát aj pre tri a tak pamätáte na to, že každé z detí by malo mať svoj osobný úložný priestor pre obľúbené hračky a knižky. A pamätajte tiež na to, že vás bude čakať rozumné vysvetlenie deťom, prečo ten má spať hore a ten dole. Ale o tom sme už napísali množstvo článkov, prečo by mladší brat, alebo mladšia sestrička do šiestich rokov, mali spať na dolnom lôžku.

Dokonalú detskú izbu v nereálnom svete nenájdete

Predstavili sme vám množstvo fotografií s deťmi, ktoré vám rozhodne pomôžu vlastný dizajn posúdiť a predovšetkým vám pomôžu sa utvrdiť, či poschodová posteľ Bibliobed, je vhodným riešením aj pre vaše deti. Ale ani vizualizácia vytvorená v programe, predovšetkým u našich obchodných partnerov, nie je nespoľahlivá. Je to vierohodná vizualizácia, ako poschodová posteľ naozaj v skutočnosti bude vyzerať u vás doma. Ale predsa len, pochopenie vlastnej veľkosti a jednotlivých rozmerov je na základe obyčajnej vizualizácie, veríme veľmi zložité. Predovšetkým pokiaľ hovoríme o nákupe nábytku u internetového predajcu. Preto na našich stránkach pristupujeme k ponuke jednotlivých designov individuálne, robíme náročné fotografie s deťmi, pre vašu lepšiu predstavu a preto, aby ste sa u nás cítili, ako v predajni nábytku. Vizualizácia vytvorená v počítači, ktorú nižšie uvádzame, teda aj my, ako predajcovia vnímame ako fotografiu, pre predstavu vlastného designu, nie pre predstavu vlastného, maximálneho využitia nábytku.

  

V neposlednom rade, žiadny program nedokáže úplne presne vystihnúť reálny odtieň nábytku. A tak pre nás sa stalo zhotovovanie vlastných fotografií naozaj zásadou preto, aby keď si u vás doma poschodovú posteľ zostavíte, nebudete ničím nemilo zaskočení, ani prekvapení, ale naopak milo potešení, že všetko je ako má byť. Vlastné fotografie, ktoré pre vás robíme, to je tiež istota kvalitného spracovania. A my veríme, že určite spoznáte, ktoré fotografie sú zhotovené z reálne zostaveného nábytku a ktoré sú vytvorené, ako vizualizácia v počítači.