Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Výstava v Nemecku opäť priniesla úžasné designy

Rovnako, ako už pätnásť rokov aj tento rok sme vyrazili na jednu z najväčších výstav nábytku v Nemecku. Je to pre nás vždy milé stretnutie s našimi existujúcimi obchodnými partnermi, ktorých produkty vám už takmer dvadsať rokov, exkluzívne predstavujeme na našich stránkach, ale je to aj vzájomné odovzdávanie našich skúseností s predajom nábytku. Naši obchodní partneri vždy radi počúvajú, aké vy, zákazníci máte požiadavky a to je možné len vďaka dlhoročnej spolupráci a exkluzivite, na ktorú sme patrične pyšní. Tak vzniká design, ktorý je ako šitý na mieru potrebám vás všetkých a veríme, že po tohtoročnej výstave, ktorá bola veľmi úspešná, vám už čoskoro predstavíme nové návrhy. Samozrejme, že okrem našich existujúcich dodávateľov z Francúzska, Španielska a Nemecka, sme pátrali po ďalších možných obchodných partneroch, ktorí by našu ponuku zase o niečo rozšírili o zaujímavé "kúsky". Aj tento rok sa podarilo a veríme, že nové produkty, ktoré budete môcť sledovať už od októbra na našich stránkach, vás oslovia rovnako, ako nás. Takže čo je vo svete designu nového? Na čo sa môžete už čoskoro tešiť?Čalúnená posteľ, rozhodne od nemeckého výrobcu

Ponuka čalúnených postelí je naozaj v posledných rokoch veľmi široká, pretože ich popularita veľmi stúpa. Sú komfortné, hrany sú mäkké a nezraní a mohutné čelo skrátka láka na opretie a čítanie knižky, alebo sledovanie obľúbeného programu. Veľkou novinkou, za ktorú sme veľmi radi, budú nádherné a veľmi praktické čalúnené detské postele, predovšetkým pre školákov a dospievajúce deti. U detských postelí nebude chýbať predovšetkým praktický a veľmi objemný úložný priestor a netradične, čelo nielen v záhlaví postele, ale aj po celej jej dĺžke. Takže posteľ, môže zároveň dieťaťu slúžiť, ako akýsi otoman v priebehu dňa.

  

Nemecký výrobca, ktorého čalúnené postele predstavujeme, kladie veľký dôraz na kvalitu a detailné spracovanie a to bol aj dôvod, prečo práve jeho postele sme do našej ponuky zaradili. Bohužiaľ čalúnených postelí je na našom trhu veľa, ale nie všetky patria k tým, ktoré za kvalitné označiť môžeme. A naši stáli zákazníci vedia, že na Nábytku Aldo hľadáme designy, ktoré by boli predovšetkým dobrým kompromisom medzi kvalitou a cenou a naozaj veľmi lacné, takzvané "lowcost" produkty, jednoducho do našej ponuky nezaraďujeme, pretože veríme, že hľadáte nábytok kvalitný a na rad rokov. Exkluzívne zastúpenie je čarovné predovšetkým v tom, že designy pre vás zákazníkov máme možnosť ovplyvniť. Diskusia nad otázkami, ktoré nám kladiete vy, zákazníci, je vždy na našich stretnutiach dlhá a pokiaľ to len trochu výroba dovolí, snažíme sa design ovplyvniť. A tento rok sa nám podarilo presvedčiť francúzskeho výrobcu o úplne novom koncepte, či povedzme návrhu poschodovej postele, ktorý by nám mal byť k dispozícii už v budúcom roku. A my sa na prvý návrh, prototyp tejto na mieru šité poschodovej postele pre našich zákazníkov, opäť pôjdeme pozrieť do Nemecka a to už v januári budúceho roka. Veríme, že na jar už budú prvé kusy nové, poschodové postele v ponuke.

Poschodové postele, detský nábytok z Francúzska a zo Španielska, verzus poľský nábytok

Aj tento rok musíme povedať, že nábytok zo západnej Európy je ďaleko od ponuky poľského nábytku, ktorý nám prišiel fádny, bez nápadu, ale predovšetkým kvalita francúzskeho i španielskeho výrobcu je úplne na inej, samozrejme vyššej úrovni. Certifikácia nábytku je úplne štandardnou záležitosťou u našich dodávateľov a my sa na každej výstave presviedčame o tom, že aj napriek tomu, že náklady na dovoz nábytku sú vyššie, kvalita a nápaditosť tohto nábytku za to stojí. Poschodová posteľ, ktorej prototyp predstavujeme na fotografii nižšie, váži takmer 200 kg, hrúbka materiálu je 25 mm a povrchová úprava je prevedená poctivou dyhou. Povrch je tak veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu.Ale celkový dizajn je iný. Temperamentné odtiene španielskeho výrobcu alebo elegantné odtiene francúzskeho výrobcu? Každý z designov má niečo do seba. A ako môžete vidieť na fotografii, pripravujeme aj zaujímavé návrhy detských izieb pre vašu lepšiu predstavu, ako vlastne interiér pre dve deti môže vyzerať. Poschodová posteľ ponúka dve miesta na spanie a tak je jasné, že súčasťou detskej izby by mali byť aj dva písacie stoly, alebo dve komody, či šatníkové skrine. Z tohtoročnej výstavy sme tak priviezli aj možnosť ešte lepších vizuálov, ktoré vám rodičom pomôžu ešte lepšie detské izby zariadiť tak, aby vaše deti boli šťastné a mali dostatočný priestor nielen na spanie a učenie, ale aj na hranie. Možnosť ovplyvniť to, ako návrhy vo finálnej podobe pre vás zákazníkov budú vyzerať, je ďalšou veľkou výhodou našich dlhoročných obchodných vzťahov s výrobcami.

Detský nábytok z masívu v novom dizajne

V spolupráci s ďalším nemeckým výrobcom, pre vás pripravujeme nemenej zaujímavú ponuku detského nábytku z masívneho dreva. Štýl, elegancia, vysoká kvalita masívneho dreva a predovšetkým úplne nový pohľad na túto kategóriu nábytku. Kombinácia bielej s ďalšími pastelovými odtieňmi a veľkou zmenou, ktorá veríme, že poteší mnohých z vás je aj multifunkčnosť nábytku.Všetky nové designy, ale aj návrhy, ktoré ste ovplyvnili predovšetkým vy, naši zákazníci vašimi otázkami, budete môcť sledovať už v najbližších dňoch na našich stránkach a my veríme, že exkluzívna spolupráca, prinesie opäť veľa spokojnosti predovšetkým vám pri zariaďovaní vášho bývania. A už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie v januári opäť v Nemecku, kedy nám bude prvýkrát predstavená poschodová posteľ podľa našich, respektíve vašich prianí. Nábytok Aldo, sa skrátka oplatí sledovať, pretože u nás nájdete designy šité vám, našim zákazníkom na mieru.