Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďte si spálňu netradične, nové trendy a nápady

Ak sa práve chystáte zaobstarať nábytok do vašej spálne, dnešné rozprávanie vás možno zaujme. Predstavíme vám nové trendy, dizajny a nápady do vašej spálne, moderný dizajn, tradičný aj netradičný nábytok. Zariadeniu spálne je potrebné vždy venovať veľkú pozornosť a to z mnohých dôvodov. Predovšetkým spálňu vo väčšine prípadov zariaďujete spoločne, mala by teda byť vyberaná s ohľadom na druhého a pri výbere by ste mali ísť cestou kompromisov. Bohužiaľ väčšinou medzi vkusom ženy a muža je diametrálny rozdiel, ale spálňu, ako aj iné priestory zariaďujú spoločne. Potom sa musí niekde uprostred zísť v zhode. Dnes je ponuka tak široká, že určite aj dosť odlišné páry sa dohodnú. Ale vráťme sa k samotným spálňam, ktoré vám dnes chceme predstaviť. Určite už všetci viete, že pre klasické vybavenie spálne sú vždy k dispozícii v jednotnom dizajne dané diely nábytku. Do spálne výrobcovia ponúkajú vždy manželskú posteľ, samozrejme nočné stolíky, nechýba ani zásuvková komoda a ponuku uzatvára vždy šatníková skriňa. Na túto skladbu dielov sme už zvyknutí. Ale existujú nové kolekcie, ktoré k tradičným dielam ponúka celý rad ďalších doplnkov. Tie môžu z vašej spálne vykúzliť nielen okúzľujúci interiér, ale aj veľmi praktický.


Vhodným príkladom môže byť napríklad z ponuky spoločnosti nábytok Aldo, spálňa od francúzskeho výrobcu, ktorá ponúka naozaj netradičné diely navyše. Medzi netradičné radíme, aspoň za nás, pretože len v máloktorej kolekcii sa s nimi stretnete, čalúnenú lavicu s úložným priestorom a policu so skrinkami na zavesenie nad posteľ. No nie je to úžasné? Policu na zavesenie na stenu potom ocenia predovšetkým tí z vás, ktorí disponujete bohužiaľ len veľmi malým priestorom pre vybavenie spálne. Návrh spálne na fotografii sa nám páči ale aj z iných dôvodov. Dekor nábytku. Je vernou imitáciou masívu, naozaj na nerozoznanie. Páči sa nám aj spojenie tejto imitácie masívu s modernými líniami. Rovnako tak, ako prvok čalúnenia, ktorý pekne spája lavicu s posteľou. A nápad s policou je nielen praktický, ale tiež môže príjemne roztrieštiť nudnú, prázdnu stenu.


Ak ste milovníkmi úplne moderného dizajnu, ktorý je môžeme povedať až strohý, navyše v spojení s bielym odtieňom, máme pre vás nasledujúce inšpiráciu. Manželská posteľ s nadstavcom, ktorý disponuje výsuvnými regály. Tie nahrádzajú v podstate nočné stolíky a navyše disponujú policami. Odkladací priestor regálov vás milo zaskočí. K manželskej posteli môžete kúpiť aj policu na zavesenie a jej umiestnenie záleží naozaj len na vás. Police, ktorú možno možno umiestniť z ktorejkoľvek strany postele jednoduchým zavesením na bočnici postele, možno využiť pre odloženie knihy, alebo pohára s vodou. Tiež komoda je netradičná a má z jednej bočnej strany umiestnené police, ktoré sú ideálne pre obľúbenou čítanie, alebo obľúbené dekorácie, ktoré chcete v spálni mať. K posteli môžete kúpiť aj zásuvku a to buď jednu, alebo z oboch strán postele. Ponuka dnešných výrobcov je veľmi úchvatná a veríme, že pre vás inšpiratívne. Treba podotknúť, že rok od roku sa zvyšuje aj kvalita nábytku, ale cena znižuje. Nábytok sa stáva spotrebným tovarom a to je určite pre všetkých z nás príjemná správa.