Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné skrine do detskej izby

Či už miestnosť obýva malý školák, alebo teenager, detská izba by mala odrážať jeho vkus a osobnosť. Väčšinou sa snažíme atmosféru izby ladiť rôznymi doplnkami a dekoráciami, ale prečo nezačať rovno u hlavných kusov nábytku?V dnešnej dobe máme pri výbere nábytku do detskej izby takmer neobmedzené možnosti. Výrobcovia sa predháňajú v materiáloch, tvaroch aj funkčnosti nábytku, samozrejmosťou sú bezpečnostné prvky a zdravotná nezávadnosť. Na trhu nájdete nespočetné množstvo originálnych a jedinečných kusov nábytku, predovšetkým detských postelí, ale aj skríň, políc a komôd, vďaka ktorým vybavíte celú izbu pre chlapcov aj dievčatá v jednotnom štýle.

Špecialisti na detský nábytok

Okrem dizajnu je treba u skríň dbať aj na funkčnosť. Turecký výrobca Cílek sa zameriava výhradne na nábytok pre deti a mládež, vďaka čomu perfektne rozumie potrebám tejto vekovej kategórie. Napríklad kolekcia Royal zahŕňa šatníkovú skriňu s praktickými policami a tyčou s LED osvetlením, ktoré sa samo zapne pri otvorení dverí. Vďaka posuvným dverám sa skriňa skvele hodí aj do malého priestoru.Pre dievčatá odporúčame priestrannú skriňu z kolekcie Princess v nádhernej ružovej farbe a s veľkým zrkadlom. Princeznovské šatníkove skrine sa stanú dominantou celej miestnosti.Pre malých nezbedníkov má Cílek v ponuke šatníkovú skriňu Champion Racer, ktorá vyzerá ako vstup do garáže a má rukoväte v tvare automobilových kolies. Pre športových fanúšikov sa hodí skriňa v dizajne futbalovej šatne s rozkladacím dverovým krídlom. Skriňa má opäť praktické LED osvetlenie na šatníkové tyči. Dobrodruhovia budú nadšení z kolekcie Black Pirate, ktorá je prenesie rovno medzi Pirátov z Karibiku.Originály z Belgicka

Belgický výrobca nábytku VP Company sa tiež zameriava na nábytok do detskej izby. Ich výrobky sa vyznačujú nielen jedinečným dizajnom, ale aj maximálnou starostlivosťou a kvalitnými materiálmi.Originálnym kusom je bezpochyby šatníková skriňa v tvare originálne červené londýnske telefónne búdky. Netradičný vzhľad ale neuberá nič na funkčnosti, skriňa je bezpochyby priestranná a praktická. Do malého priestoru sa hodí úsporná skriňa v tvare čerpacieho stojanukolekcie Monza (posteľ v tvare auta túži mať každý malý pretekár), ktorá tiež kladie dôraz na funkčnosť a dostatok úložného priestoru.Ktorú skriňu svojim deťom zaobstaráte vy?