Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčný nábytok je tým najlepším riešením pre malé byty

Určite sa zhodneme na tom, že veľkú časť populácia pohltil dnešný hektický spôsob života. Ten si žiada úsporu miesta, ale tiež úsporu času. Ak nahliadneme na tieto fakty z pohľadu domácností, oboch môžeme dosiahnuť zaobstaraním si multifunkčného nábytku. Funkčný viacúčelový nábytok zvládne pojať najrôznejšie vybavenie a predmety, ktoré v interiéry využívame a poskytne nám rôznorodé využitie.

Multifunkčný nábytok je obzvlášť vhodný z hľadiska úspory miesta. Oceníte ho v mestách, v malých bytoch či domoch, garsónkach alebo v nájomných bytoch. Takýto nábytok môže byť veľmi rôznorodý. Ideálnymi miestami, kde jeho využitie oceníte sú detské izby, obývačky, ktoré potrebujete v noci premeniť na spálňu apod. A čo konkrétne môžete na našom trhu zohnať? My sme hľadali inšpiráciu na špecializovanom internetovom obchode s nábytkom Nábytok Aldo a máme pre vás hneď niekoľko typov.

Barový pult a komoda v jednom

Nie len v interiéry obývačky nájde uplatnenie barový pult Key, ktorý sa z jednej strany skladá z komody a z druhej strany disponuje policami a menším stolíkom.


barový pult Key barový pult Key

Tento pult je možné využiť mnohými spôsobmi. Tak, ako nim môžete efektívne rozdeliť dva priestory, tak zároveň umožňuje zariadiť dva rôzne interiéry v jednej miestnosti. Využiť ho môžete ako bar pre rýchle občerstvenie, alebo ako malý pracovný stôl. Na poličky uložíte dekorácie, do komody schováte ďalšie veci. Spôsobov, ako využiť barový pult, je celá rada a rozhodne sa v tomto prípade fantázií medze nekladú.

Detská poschodová posteľ, šatníková skriňa a úložné priestory v jednom

Multifunkčný nábytok nachádza najviacej uplatnenia v detských izbách. Najlepším príkladom sú detské poschodové postele, ktoré okrem miesta na spanie pre jedno, dve, alebo tri deti, ponúka aj úložné priestory, šatníkovú skriňu, či iné využitie. My sme vybrali poschodovú posteľ Stim, ktorá je veľmi vydarená.


detská poschodová posteľ Stim

Ak chcete vybaviť detskú izbičku útulne a priestorne tak, aby v interiéry zostalo ešte veľa miesta na hranie, je posteľ Stim veľmi dobrým riešením. Táto posteľ poskytuje miesto na spanie dvom deťom, ale tiež dve skrine, police a šuplík pod dolným lôžkom. Do neho zaručene schováte veľa veci.

Posteľ s neuveriteľným množstvom úložného priestoru

U postelí ešte zostaneme, pretože pre vás máme ešte jednu veľmi podarenú variantu postele. Nájde uplatnenie v detských, či študentských izbách, ale aj v garsónkach. Jedná sa o posteľ Space Up.


posteľ Space Up posteľ Space Up otvorená

Jej súčasťou je veľké množstvo úložných priestorov, ktoré vám v podstate nahradia šatníkovú skriňu aj police. Po celom jej obvode sa nachádza polica, vo vnútornej časti postele potom rada šuplíkov a ďalšia polica. Dĺžku postele je možné vďaka dômyselnému dizajnu ľubovoľne nastaviť, čo je obrovská výhoda. Ak máte malý priestor, posteľ Space Up musíte mať!

Páčia sa vám niektoré z týchto riešení do malých bytov? Potom navštívte stránku www.nabytok-aldo.sk, kde si môžete na vybraný nábytok zakúpiť. Tento internetový obchod vám môže ponúknuť aj ďalšie veľmi moderné, nadčasové, kvalitné a cenovo výhodné vybavenie do domácností aj na záhradu.