Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zľavy na detský nábytok sú tu!

Naši pravidelní zákazníci už vedia, že v januári môžete zaobstarať vždy detský nábytok na nábytok Aldo za bezkonkurenčnú cenu. Ponuka nábytku, ktorý sa v danom roku stal u vás najobľúbenejší, zľavy až 50%, to je príhodná chvíľa zaobstarať nábytok deťom lacno. Vďaka širokej ponuke môžete vybaviť celú detskú izbu. Ani tento rok nechýba toľko obľúbená ponuka detských poschodových postelí, ktoré sa v roku 2014 stali vôbec najpredávanejším sortimentom. Dizajn francúzskeho výrobcu už oslovil rad z vás. Čo sme tento rok zaradili do akčnej ponuky detského nábytku? Niekoľko najobľúbenejších designov pre malú ukážku.

 

  

 

Poschodová posteľ Bibop a poschodová posteľ Swan od francúzskeho výrobcu sa stali najpredávanejšími v tomto roku. Ponúka nielen miesto na spanie až pre tri deti, ak využijete šuplík ako prístelku, ale aj rad úložných a odkladacích priestorov. To všetko vo veľmi príjemnom dizajne. Kvalitné prevedenie, doska laminátu s hrúbkou až 25 mm.

 

Medzi ďalší obľúbený sortiment detského nábytku sa zaradili rastúce písacie stoly. Tu sa do najpredávanejších produktov dostali písacie stoly nemeckého výrobcu vo veľmi originálnom dizajne a netradičných odtieňoch. A aby ste nemuseli nič hľadať, okrem možnosti obstarania stola samostatne, ponúkame tiež celé zostavy, teda písací stôl aj so stoličkou, v mnohých prípadoch aj zásuvkovým kontajnerom na kolieskach.

 

   

 

Ponuka akčného detského nábytku je obmedzená, jedná sa o výpredaj len z množstva, ktoré sme pre vás naskladnili. Ak sa vám teda niečo veľmi páči, bohužiaľ negarantujeme, že zrovna daný typ detského nábytku bude v ponuke až do konca januára. U poschodových postelí sa potom zľava iste oplatí, veľakrát ušetríte až niekoľko tisíc korún. Aj na detský nábytok za akčnú cenu je samozrejme platná naša doprava zadarmo po celej republike. Veríme, že tohtoročná ponuka vás príjemne osloví.