Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vieme, kde zaobstarať dizajnové poschodové postele za bezkon

Poschodové postele sú veľmi obľúbeným zariaďovacím prvkom pre detské izbičky, ktoré obývajú dve, prípadne tri deti. Ich veľkou výhodou je to, ako vedia šetriť miesto. Okrem miesta na spanie ponúkajú dnešné varianty aj rad iných využití. Ich multifunkčnosť je teda obrovskou výhodou. Aj vy budete teraz zariaďovať izbičku pre vaše malé ratolesti a uvažujete práve o obstaraní poschodovej postele? Potom pre vás máme zaručené tipy, ako vašim deťom zariadiť interiér prakticky a za pár korún práve vďaka poschodovým posteliam francúzskeho výrobcu.

Z dielne francúzskeho výrobcu, ktorý sa špecializuje na detský nábytok, pochádzajú naozaj podarené poschodové postele. Vždy sú vymyslené do posledného detailu a svojim užívateľom toho hŕbu ponúka. Jednak minimálne dve postele, ďalej tiež úložné a odkladacie priestory, šatníkové skrine, písacie stoly. Jednoducho možno často obstaraním jedného kusa nábytku vybaviť takmer celú izbičku. Je to veľmi praktické pre detské izby, kde je potreba šetriť s každým miestom. Veľkou prednosťou je tiež pomer kvality a ceny, ktorá je bezkonkurenčná. Oslovia vás iste aj netradičné a atraktívne odtiene. Poďme si teda niektoré ukázať.

Poschodové postele s úložným priestorom

Ak poschodová posteľ disponuje zásuvkou, do ktorej možno schovať lôžkoviny, hračky či iné veci, je to veľkou výhodou. Naviac, keď ponúka aj ďalšie úložné priestory, je to ešte lepšie. Čo hovoríte na návrh, v ktorom je súčasťou lôžok aj šatníková skriňa? Prinášame vám dva modely poschodových postelí, ktoré sú naozaj netradičné.

obrázok poschodovú posteľ Stim

Na prvej fotografii vidíte poschodovú posteľ Stim. Táto varianta je obľúbená najmä pre svoje veľké množstvo úložných priestorov. Vydarené je aj nepravidelné rozmiestnenie lôžok. Pod spodným sa nachádza praktický šuplík. Súčasťou postele je priestranná šatníková skriňa aj poličky, ktoré má každé dieťa. Veľmi moderné je spojenie bieleho odtieňa s imitáciou dreva dub. Poschodová posteľ Stim vychádza cenovo veľmi dobre. Stojí len 437,46 €.

obrázok detská poschodová posteľ Leo

Ďalšou poschodovou posteľou s úložným priestorom je model Leo. Detská poschodová posteľ Leo je určená do detskej izbičky, ktorú budú obývať dve deti pokojne opačného pohlavia. Oceníte farebne odlíšený úložný priestor formou poličiek, kam si môžu deti odložiť svoje osobné veci. Pod spodným lôžkom sa nachádza priestranný šuplík. Posteľ môžete kúpiť aj bez neho, ale iste súhlasíte, že by to bola škoda. Snehovo biely odtieň dodáva posteli moderný a elegantný vzhľad. Obrovskou výhodou tejto postele je cena. Toto prevedenie stojí iba 301,70 €.

Poschodové postele s prístelkou

Francúzsky výrobca prichádza aj s modelmi poschodovými posteľami, ktoré miesto spodného šuplíka disponujú prístelkou. Získať tak môžete pohodlné lôžko a vyriešiť tak miesto na spanie pre tretieho potomka. Lôžko môže samozrejme slúžiť aj ako prístelka pre príležitostné spanie. A keď už toto lôžko vaše deti nebudú potrebovať, jednoducho z neho vyberiete matrac a máte praktický šuplík.

obrázok poschodová posteľ Bibop

Prvým veľmi obľúbeným modelom je poschodová posteľ Bibop. Ako môžete vidieť, všetky tri lôžka sú plnohodnotné. Okrem nich majú deti k dispozícii rad úložných priestorov, jednak pri posteliach, ale napríklad tiež pod schodíkmi. Využitý je naozaj každý kúsoček miesta a posteľ je do detailu premyslená. Nechýbajú bezpečnostné prvky. Odtieň svetlý jaseň béžovej a ružovej výplne políc dodáva poschodovej posteli jemný a príjemný vzhľad. Je ideálny do detskej izbičky pre dievčatká. Cena je viac než priaznivá. Za posteľ pre tri deti zaplatíte len 495,87 €.

obrázok poschodová posteľ Swan

Jedným z ďalších najpredávanejších modelov je poschodová posteľ Swan. Je riešená podobným spôsobom ako posteľ Bibop. V tomto prípade je akurát zvolený odtieň snehovo biely v kombinácii s béžovými výplňami políc. Cena je rovnaká ako pri posteli Bibop, teda 495,87 €.

Poschodové postele pre jedno dieťa

Ak máte doma jedno dieťa, ktoré túžia po poschodovej posteli, môžete mu jeho sen splniť. Zaobstarať možno aj poschodové postele s jedným lôžkom, ktoré sú opäť dômyselne riešené. Ich hlavným zmyslom je ušetriť miesto v malej detskej izbe. Vďaka kompletu zariadite takmer všetko, čo vaša ratolesť potrebuje.

obrázok detská posteľ Space

Ako môžete vidieť na fotografii, pod vyvýšeným lôžkom sa nachádza písací stôl, šatníková skriňa aj poličky. Stačí zaobstarať detskú poschodovú posteľ Space a v malej detskej izbičke stále zostane dostatok miesta na hranie. Zvolený bol biely odtieň v kombinácii so svetlo šedou, aby izba pôsobila vzdušne a štýlovo. Celý komplet vás vyjde na 474,85 €.

Poschodové postele francúzskeho výrobcu, ktoré sú dômyselne riešené, zabezpečia deťom miesto na spanie a ponúkajú rad odkladacích a úložných priestorov, nájdete špeciálne na e-shope www.nabytok-aldo.sk. Nami vybrané modely sú len zlomkom toho, čo všetko v tomto internetovom obchode nájdete.