Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj malá predsieň môže byť pekná

Ako zariadiť vstup do domu, aby bol praktický, reprezentatívný a zároveň cenovo dostupný? Predsa len zariaďujeme predsieň a nie spálni, alebo obývacia izba a nikomu z nás sa nechce do predsiene investovať prehnané sumy. Nie je potrebné. Predsieň môže byť útulná a maximálne funkčná vďaka dnešnej ponuke výrobcov. Nábytok do predsiene v modernom dizajne to sú praktické návrhy v zostavách, či samostatných dieloch na výber, pre malé aj veľké interiéry. Čo je teda v ponuke aktuálneho? Možno vás nábytkom do predsiene prekvapíme.

 

    

 

Nábytok do malej predsiene

Najväčšiu ponuku nábytku do predsiene prináša francúzsky výrobca. Jeho kolekcie sú lacné, funkčné a preto práve tento nábytok v našej ponuke nájdete. Prekvapilo nás, ako sa dá aj v malom interiéri vďaka dômyselnému dizajnu vytvoriť príjemnú atmosféru vstupu do domu. Predovšetkým v panelákových bytoch často riešime, ako predsieň zariadiť, aby sme do nej vložili aspoň viac ako tri páry topánok. Páči sa nám ponuka vysokých botníkov v podobe skríň, kedy krídlom je vlastne zrkadlo.

 

     

 

Botník (na našej prvej ilustračnej fotografii) má hneď niekoľko predností. Je veľký, uschováte do neho až 20 párov topánok, je praktický, pretože sa v podstate jedná o skriňu naviac so zrkadlom a je vhodný práve do malých interiérov. Zrkadlo opticky zväčšuje priestor, vďaka veľkej výške botníku uschováte dostatok obuvi bez toho aby ste zabrali v predsieni veľa miesta a je lacný. Nábytok do predsiene, ktorý vás určite môže osloviť. Naviac v kolekcii Zapatero výrobca ponúka hneď niekoľko odtieňov na výber. Veľmi obľúbený je tiež spôsob ukladania obuvi spôsobom zavesenia. Každá topánka má tak svoje miesto a predovšetkým tento spôsob je veľmi prehľadný. Tiež v priestore nemusíte riešiť kam zavesiť zrkadlo, ktoré by tiež vyžadovalo nejakú prázdnu plochu. Ušetrené miesto na stene miesto zrkadla môžete využiť na umiestnenie ďalšieho nábytku. Napríklad komody. Alebo vešiaku. Samozrejme aj tento nábytok do predsiene u nás nájdete.

 

 

A ako je na tom rozmerovo veľká predsieň? Samozrejme, že zariaďovať väčšia predsieň je celkom určite jednoduchšie. Ale bohužiaľ zase nákladnejšie. Ak máte veľký priestor v predsieni, môžete si dovoliť vyberať tiež z ponuky šatníkových skríň, ktoré je vždy lepšie umiestniť do predsiene, než do spálne. Ale aj tu platí pravidlo, že rovnako ako spálňa, ani predsieň by nemala byť skladiskom. Do veľkého priestoru možno umiestniť tiež komody väčších rozmerov, vešiak, alebo niečo na sedenie. Či už štýlovú stoličku, alebo kreslo. Často v mnohých väčších predsieňach nájdeme tiež ratanový nábytok, pretože jeho umiestnenie je veľmi pôsobivé. Veľkej predsiene to je tiež rozmerovo väčší nábytok. Veľkej predsiene to je tiež samostatných štýlový vešiak, na rozdiel od malej predsiene, kde sa snažíme umiestniť vešiak nie do priestoru, ale zavesením na stenu. Možno využiť aj ponuku kompletných predsieňových zostáv. Pravidlom býva, že predsieňová zostava sa skladá z veľkej šatníkovej skrine a botníka v identickom dizajne.

 

 

 

S čím vám teda v predsieni pomôžeme? Pohodlne uskladniť obuv pre štvorčlennú rodinu, vyhradiť na vešiaku miesto pre hostí, prehľadne uložiť kľúče, aby ste ich už nikdy nezabudli doma. To všetko môže byť hračka už za pár dní. Vytvorte si z predsiene oázu, kde vládne poriadok a príjemný dizajn.