Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jednoduchý a moderný dizajn do vašej spálne

Každý má iný vkus a tak pri zariaďovaní spoločného obydlia, predovšetkým keď ako nový pár si vôbec ešte zvykáte na spolužitie s tým druhým, nie je vôbec jednoduché. A snáď najťažšie je potom zariadiť spálňu tak, aby každý z partnerov bol spokojný. Spánok je dôležitý a tak musia byť spokojní všetci. Pri výbere spálne je potrebné ísť cestou kompromisu. Musíte sa dohodnúť na veľkosti postele, predovšetkým ako veľký by mal byť priestor na spanie a tiež aký matrac zaobstarať. Niekto uprednostňuje tvrdšie matrac a niekto treba mäkšie. Ale dnes je ponuka tak široká a najrôznejších možných riešení toľko, že vybrať si tú správnu spálňu, ktorá sa bude páčiť obom, nebude až tak veľký problém. Predstavíme vám dnes dva návrhy spálne, obe vo veľmi jednoduchých líniách, ale jednu veľmi moderný a druhú viac štýlovú. Funkčnosť je úplne identická, ide len o výber vzhľadu, dizajnu a usporiadanie nábytku.

 

 

Biely odtieň charakterizuje modernú spálňu

Najčastejšie zaobstarávajú biely nábytok do spálne najviac potom ešte vo vysokom lesku mladí ľudia. Biely odtieň v mate aj biely odtieň v lesku je charakteristickým prvkom tiež moderného dizajnu. A pre zjemnenie je často ešte biela v kombinácii s niektorým z prírodných odtieňov. Nábytok, ak sa rozhodnete pre moderný design, bude veľmi funkčný, nenáročný na údržbu, ale tiež bohužiaľ finančne náročnejší, ako to už u moderných vecí býva.

 

                                                                

 

Na našom prvom návrhu predstavujeme spálňu francúzskeho výrobcu. Stredobodom ako už to tak v spálni býva je moderná manželská posteľ s led osvetlením, ktorým chcel výrobca nahradiť stolný lampičku. Nočné stolíky pri posteli sú nahradené veľmi funkčnými regály na zasunutie, ktoré ponúka nemalé odkladacie priestory v podobe políc na knižky a iné drobnosti potrebné vedľa lôžka. Nechýba ani vítaný šuplík pod posteľou, ktorý ocenia predovšetkým majitelia menších interiérov. Posteľ v návrhu tak ako vidíte je naozaj jedným z možných riešení rozmerovo malého interiéru. A ak okrem postele potrebujete aj ďalší nábytok, máte v pláne vybaviť celú spálňu, potom je tu ešte ponuka šuplíkové komody a priestranné šatníkovej skrine, ktorá je dostatočne veľká pre dvoch. Tiež venujete zvýšenú pozornosť usporiadanie vnútorného priestoru skrine, aby ste potom neboli nespokojní. Vnútorné usporiadanie musí mať každý dobrý internetový predajca nábytku k dispozícii k nahliadnutiu.

 

                                                             

 

U tohto návrhu oceňujeme voľbu odtieňov. Keby bola spálňa celá v bielom odtieni, pôsobila by až príliš studeno. Výrobca ako druhý odtieň zvolil imitácii dreva dub a spálne ako celok dostáva ihneď hrejivejšia atmosféru, nepôsobí tak chladne. Pre úplnosť moderného dizajnu boli vhodne zvolené tiež úchytky, kde zhruba dnes platí, že čím dlhší, tým modernejšie.

 

 

Imitácia dreva aj do modernej spálne

Ak ste doteraz žili v presvedčení, že moderný dizajn ponúka len odtiene ako je biela, čierna, modrá či iné pastelové, potom vám dnes presvedčíme o opaku. Aj prírodné imitácie najrôznejších drevín môžu byť spojené s veľmi nadčasovým dizajnom. A to nahráva milovníkom moderného dizajnu, ktorí však nemajú radi studené odtiene. A aj cez prírodné dezén pôsobí ďalšie spálne, ktorú vám v návrhu predstavujeme jednoducho, efektne a moderne.

 

                                                                  

 

Aj tu je použitý veľmi funkčný a pre malé interiéry spální praktický dizajn postele. Nechýbajú regály namiesto nočných stolíkov, ktoré predsa len ponúkajú väčší odkladací priestor a čelo postele je koncipované tak, aby slúžilo aj ako polica po celej šírke lôžka. Netradične v prednej časti postele je malý šuplík, ktorý rozhodne tiež príde vhod. Priestranná šatníková skriňa so zrkadlovým priečelím a zásuvková komoda potom patrí k dielam, ktoré z vašej spálne vytvoria úplne zariadený interiér. Ak umiestnite nad šuplíkovú komodu zrkadlo, vznikne pre ženy vítaná toaletka a horný šuplík komody potom môže byť využitý na toaletné potreby. Na všetko tu francúzsky výrobca myslel a návrh spálne v prevedení ako vám prezentujeme, sa nám naozaj veľmi páči.Tak na čo sa viac prikláňate vy? Ktorá z dvoch návrhu spální je vám bližší? Ak ani jeden z návrhov spální nie je to pravé orechové pre vás potom vedzte, že môžete vyberať zo stovky ďalších návrhov spální francúzskych výrobcov a samozrejme, že nechýbajú ani štýlové, rustikálne designy.