Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť elegantne študentskú izbu dievčaťu?

Medzi vybavovaním detskej izby pre dievča, teda školáčku a detskej izby pre už skoro dospelú dievča je veľký rozdiel. Malá slečna má úplne iné záujmy, potreby a záľuby ako dospievajúce dievča. Vkus detí sa samozrejme tiež postupom času mení. A ako zariadiť kráľovstvo mladej slečne, aby sa doma cítila stále rovnako dobre? Dnes vám chceme predstaviť jednu z veľmi elegantných kolekcií detského nábytku Tatoo, ktorý na náš trh prináša francúzsky výrobca. Detská izba, či skôr hovorme študentská izba pre dospievajúce dievča so všetkým, čo s daným vekom súvisí. Vrátane veľmi nápadito riešené toaletky. Ale poďme si predstaviť ponuku kolekcie Alika bližšie.

 

Dětský pokoj Alika je vhodný pro dospívající dívku

 

Veľkú eleganciu dodáva návrhu zostavy z kolekcie Gautier tiež voľba odtieňov v podobe bielej, čiernej a ružovej. Jednoduché línie, praktický návrh daných samostatných dielov, to všetko vám kolekcia ponúkne. Uveďme si teraz postupne, aké diely je možné do vášho interiéru z tejto kolekcie vybrať.

 

 

Detská posteľ je tým najdôležitejším

Ak disponujete nie príliš veľkým miestom pre vybavenie detskej izby, určite odporúčame šuplík pod posteľ. Do neho môžete uložiť hŕbu vecí, pretože kopíruje celý obvod postele. Posteľ v ponuke kolekcia v cene už s roštom. Miesto na spanie a samozrejme tiež vlastný rozmer pre matrac 90x200 cm. Pamätáte aj na to, že bez kvalitnej matrace to nejde. Preto predovšetkým pri výbere matraca pre deti, dospievajúce dievčatá, dbajte na kvalitu.

 

Dětský pokoj Biotiful     Dětský pokoj Amori

 

 

Písací stôl pre študentku má svoje pravidlá

V prvom rade je dôležitá dostatočne veľká pracovná plocha a nesmie chýbať ani úložné, alebo odkladacie priestory. Písací stôl z kolekcie Tatoo dodržiava tiež odporúčanou výšku pracovnej plochy a to 76 cm, celkový výška s ozdobnou lištou je potom 101 cm. Ozdobná lišta nie je jednoduchým dizajnovým prvkom, ale má aj praktickú funkciu, chráni stenu pred odrením. V prípade umiestnenia stola v priestore zamedzuje padanie kníh, či iných predmetov na zem. Čo je však najzaujímavejšie na návrhu písacieho stola, je možnosť jeho zostavenia tiež ako rohové varianty. A opäť sa ponúka riešenie rozmerovo veľmi malých miestností. Rohový písací stôl vám ušetrí nemalú časť priestoru v danej miestnosti. Aj tu je voľba zostavenie úplne na vás.

 

      Oblíbený psací stůl Seven

 

 

Šatníkovej skrini žiadne dievča neodolá

Šatníková skriňa už pre dospievajúce dievčatá s ohľadom na unikátny dizajn. Šatníkovú skriňu môžete kúpiť samostatne ako klasickú skriňu do detskej izby pre dievča, ale tiež s unikátnym riešením toaletky v podobe regálu so zrkadlom, ktorý k šatníkovej skrini môžete pridať. Páči? A čo potom vašej slečne, ktorá sa rada "krášlí". Netradičné a veľmi nápaditý dizajn. Francúzsky výrobca, ktorého návrhy nás snáď nikdy neprestanú baviť, opäť prekvapil. K tejto skrini skrátka nie je čo dodať.

 

Šatní skříň Aalborg

 

Kolekcia detského nábytku, to je dizajn, po ktorom vaše dospievajúce slečny budú túžiť. Nechajte sa inšpirovať francúzskou eleganciou pre zariadenie detskej izby. A ak vás neoslovil dizajn kolekcie nábytku Tatoo, prinášame celý rad ďalších zaujímavých návrhov tiež od nemeckého, holandského a dánskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je riešenie vášho bývania vždy podľa najnovších svetových trendov.