Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aký konferenčný stolík si zadovážiť

Ponuka konferenčných stolíkov na Nábytku Aldo je skutočne veľmi široká. Na našom portáli nájdete konferenčné stolíky moderné, rustikálne, alebo laminátové, či z mdf dosky. Záleží na vybavení vašej obývačky, podľa ktorej budete konferenčný stolík vyberať. Niektoré z konferenčných stolíkov vám dnes predstavíme.

 

Konferenčný stolík rustikálny

Konferenčné stolíky z kategórie rustikálneho nábytku patria do špecifickej skupiny designu. Voskovaný nábytok má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá vytvára nádych starého vzhľadu. Zákazníci, ktorí tento štýl milujú, si určite obľúbia aj kategóriu nábytok z masívu, kde sú predstavené ďalšie segmenty z borovicového dreva, ale s povrchovou úpravou bezfarebného laku. Na fotografii, Vám predstavíme rustikálny konferenčný stolík, ktorý môžeme využiť aj ako úložný priestor, vďaka šuplíčkom po stranách stolíka. Zvláštna patina a staromódne úchytky krásne spájajú to, čomu môžeme hovoriť antika. Úchytky sú naozaj originálne a veľmi prepracované. Konferenčný stolček je možné vyrobiť s rovnými, alebo točenými nohami.

 

 

Moderné konferenčné stolíky

V tejto kategórii nájdete prevažne nábytok, stolíky do obývačky nemeckého výrobcu, ktorý ponúka trendy dizajn a odtiene. A keďže medzi najviac vyhľadávané odtiene moderného nábytku, a nielen konferenčných stolíkov patrí biely odtieň, v tejto kategórii sa tak najviac stretnete s bielym konferenčným stolíkom, ako predstaviteľa toho najmodernejšieho, čo vám môžeme ponúknuť.

 

Rozkládací konferenční stolek Be Alive Konferenční stolek Manchester

 

Laminátové stolíky

Tento materiál, je najjednoduchší na údržbu, a preto sa najčastejšie vyskytuje v našich obývacích izbách. Pokiaľ nemáte obývaciu izbu zariadenú v už spomínanom rustikálnom štýle, či nemáte ratanový nábytok, potom je konferenčný stolík z lamina pre Vás to pravé.

 

Konferenční stolek Ness white Konferenční stolek Ness graphit

 

Konferenčné stolíky s laminami sú v rôznych tvaroch a kombinované s inými materiálmi, ktorými sú napríklad sklo, kov, dlažba a iné. Pred samotnou kúpou konferenčného stolíka je najviac dôležité zvážiť, na aký účel bude slúžiť. Podľa toho potom vyberať prevedenie stolíka, dôležitú úlohu zohráva aj jeho výška. Obľúbené ale stále zostávajú konferenčné stolíky s úložným priestorom.