Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aldo predstavuje nábytok aj na videu

Novinkou na našich stránkach sú najrôznejšie videá k daným kolekciám, návrhom interiérov. Videá, ktoré ako veríme pomôžu vám zákazníkom posúdiť, či je daná kolekcia, nábytok práve pre vás. Môžete napríklad pri detskej izbe Battle od francúzskeho výrobcu vidieť, že dizajn je veľmi praktický av danej miestnosti vyzerá naozaj originálne. Pre kolekciu Cerise sme zase pripravili video, na ktorom vidíte kuchynskú linku v interiéri s postupne meniacim sa odtieňom. Bude tak pre vás určite ľahšie si vybrať farbu. Pre najpredávanejšiu detskú poschodovú posteľ Bibop video nesmie chýbať, aby ste sami posúdili funkčnosť poschodovej postele, ktorá ponúka miesto na spanie až pre tri deti.

 

Detská izba, detský nábytok, všetko pre vaše deti

Hlavnú rolu v návrhu dizajnu detskej izby bezpochyby hrá detská posteľ, ktorá ponúka až tri rôzne riešenia. Stačí si iba vybrať to správne. Video môžete vidieť u daného produktu na našich stránkach.

 

 

S raňajkami s tv Nova sme vám predstavili v niekoľkých dieloch snáď všetky typy detských postelí, ktoré sú práve u nás najviac obľúbené. Ale skúsme si pripomenúť ešte raz postele, ktoré u vás rodičov zabodovali najviac a to sú bezpochyby poschodové postele najrôznejších designov, pre jedno, dve aj viac detí.

 

 

Poschodová posteľ Bibliobed

Pri výbere poschodovej postele by mali v hlavnej úlohe byť aj schodíky a to ako ďaleko sú pre vaše predovšetkým menšie deti bezpečné a ako ďaleko sú komfortné. So schodíkmi poschodovej postele Bibliobed nemôžu vaše deti šliapnuť vedľa, pretože sú jedny z najviac bezpečných v našej ponuke. A tak ak vašim menším deťom plánujete zaobstarať poschodovú posteľ, práve vám predstavujeme ideálne riešenie. Ale nielen vďaka komfortným a bezpečným schodíkom so zábradlím, ale aj mnohým ďalším faktorom, ktoré vás určite pre zaobstaranie práve tejto "patrovky" presvedčia.

     

 

Pod schodíkmi totiž vaše deti nájdu rafinovaný úkryt na svoje poklady v podobe políc a už menej rafinované police potom budú mať k dispozícii pozdĺž lôžok. Tam určite nájdu miesto najobľúbenejšej knižky a hračky pred spaním. A pokiaľ je predsa len úložného či odkladacieho priestoru málo, predovšetkým potom ak pre vybavenie detskej izby máte k dispozícii naozaj len veľmi malý "izbičku", môžete si pomôcť zaobstaraním priestranného šuplíka k tejto posteli. A ak máte deti tri, ani to nie je problém, pretože šuplík tejto poschodovej postele je možné tiež využívať ako prístelky. Takže za nás ako predajcu, ktorý francúzskeho výrobcu exkluzívne na slovenskom trhu zastupuje, dizajn poschodovej postele Bibliobed dopadol na výbornú a sme radi, že vám túto poschodovú posteľ konečne môžeme predstaviť. Tohtoročná sezóna bytového designu jeseň, zima je už pre vás pripravená. 

 

Detská poschodová posteľ Bibop a jej nekonečný príbeh

Posledným produktom, kde nájdete tiež video pod popisom produktu, je detská poschodová posteľ Bibop, ktorá sa stala najpredávanejšou na našom portále. Poschodová posteľ má schodíky so zábradlím, ktoré sú bezpečnejšie ako rebrík. Pod schodíky je potom veľa odkladacieho priestoru pre hračky knižky a iné drobnosti. Horná zábrana je dosť vysoká a celé horné lôžko je zapustené dovnútra konštrukcie. V maximálnej miere sa tak výrobca snažil zamedziť prípadnému pádu dieťaťa z výšky.

 

    

 

Spodná i horná posteľ je dosť rozmerná pre deti všetkých vekových skupín, ich rozmery na spanie sú 90x200cm . Myslené samozrejme ako rozmer potrebný pre matrac. Nosnosť každej poschodovej postele je potom 80 Kg. Každá posteľ má svoje priehradky pre odkladanie plyšákov , knižiek či hračiek. Výplne políc môžete variabilne meniť a to na ružové, alebo modré pozadie. Rozmer spodného šuplíka, v ktorom sa skrýva tretia posteľ, je 190x19x92 cm s rozmerom pre matrac 90x185 cm. Šuplík je osadený kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. Kvalitný a bezpečný francúzsky nábytok je v materiáli lamino v odtieni buk. Ponuka detské postele od spoločnosti Parisota je možná aj bez šuplíku, teda ako variant pre dve deti. Celá posteľ je dizajnovo riešená tak, aby ponúkala nielen priestor na spanie, ale aj množstvo úložných priestorov. Vďaka odtieňa v buku je možné k posteli zaobstarať spústy iných segmentov, ako písací stôl, komodu, čí šatníkovú skriňu.Sme veľmi radi, že postupne na našich stránkach môžeme priraďovať videa, ktorá bezpochyby vám našim zákazníkom pomôžu s výberom nábytku a následne prispejú k spokojnosti s vaším výberom. Na Aldo nábytku sa snažíme vždy ponúkať niečo navyše, nielen v oblasti dizajnu, ale aj služieb.