Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aldo prináša nové spálne

Nové kolekcie nábytku určené pre zariadenie interiéru spálne, sú v tomto roku veľkým prekvapením. Francúzsky výrobca prináša moderný dizajn za veľmi príjemnú cenu. Netradične pre moderný dizajn máte možnosť si vždy vybrať aj rozmer manželskej postele, respektíve jej miesta na spanie. Sme radi. Ponuka manželských postelí s rozmerom na spanie 180x200 cm práve v modernom dizajne nie je príliš veľká a skôr tento rozmer na spanie nájdete pri návrhoch rustikálnych postelí z dreva. Teraz si môžete vybrať aj v kategórii moderných, netradičných spální. Čo vám ponúkame na tento rok?

 

 

Spálne v prírodných odtieňoch sú obľúbené

Výrobca zvolil okrem už spomínaného moderného designu aj v posledných rokoch veľmi populárny prírodný odtieň napríklad práve v spojení s čiernou, spojenie, ktoré tak trochu evokuje industriálny dizajn. Ponuka najrôznejších imitácií masívu je skutočne nekonečná a my veríme, že každý si nájde ten svoj odtieň.

 

    

 

Pokiaľ sa chystáte zariadiť si novú spálňu, nové vybavenie spálne, alebo práve plánujete vaše prvé vybavenie spálne, máme pre vás veľmi flexibilný návrh v podobe industriálneho nábytku. Nový trend, ktorý sa takmer cez noc stal jedným z vyhľadávaných a tak ponuku industriálneho designu neustále rozširujeme o nové a ešte zaujímavejšie kúsky.

 

 

 

Návrh spálne, ktorý spája niekoľko so vzájomne prelínajúcich kolekcií tak, aby vám dizajnom aj odtieňmi príjemne ladili a vaša spálňa bola jednoducho veľmi originálnym, príjemným miestom, kde radi budete tráviť svoj čas. Vy sami si vďaka ponuke desiatok dielov rozhodnete, ako bude finálna podoba spálne vyzerať. A vďaka takto širokej ponuke dielov nábytku v industriálnom dizajne, máte naozaj nekonečné množstvo možností na vybavenie vašej spálne. Jednoduché, efektné, viac minimalistické, teda vhodné aj pre tých z vás, ktorí nemáte príliš miesta v izbe k dispozícii.

Nesmie chýbať obľúbený škandinávsky dizajn

Kolekcia Aalborg ponúka výber nábytku v škandinávskom dizajne pre vybavenie spálne. Kolekcia, ktorú exkluzívne na našich stránkach ponúka francúzsky výrobca a my ako predajcovia jeho produkty, design vždy veľmi radi odporúčame s ohľadom na vysokú kvalitu a detailné spracovanie.

 

    

 

Netradične od francúzskeho výrobcu, ale o to viac tradičný škandinávsky dizajn so všetkým ako má byť. Typické pre škandinávsky odtieň minimalistickej línie a rozhodne aj spojenie odtieňov svetlého dreva s bielou. Kolekcia pod názvom Aalborg vám ponúka všetko pre vybavenie spálne. Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov postelí, od postele pre jednu osobu, až po manželskú posteľ pre matrac o veľkosti 160x200 cm, ktorú vám ponúkame teraz. Reliéfny povrch čela postele je rozhodne príjemným dizajnovým prvkom a tento prvok je taktiež spojovacím článkom medzi jednotlivými dielmi dostupnými v tejto kolekcii.