Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezpečná detská postieľka

Základom pre príchod bábätka na svet je detská postieľka. Nábytok Aldo sa snažil výber postieľok zvoliť podľa ergonomických zásad bývania a predovšetkým tak, aby mamičky mali všetko potrebné po ruke. Detské postieľky, ktoré si dnes predstavíme, ponúkajú veľmi praktický dizajn a autorom návrhov je francúzsky výrobca. Detské postieľky sú nielen príjemné na pohľad, ale aj veľmi kvalitné, v neposlednom rade zdravotne nezávadné. Inšpirácia z Francúzska?

 

Postieľka s možnosťou rozloženia na detskú izbu

Keby sme mali nejako jednotne charakterizovať design francúzskeho výrobcu pre detské postieľky, potom použijeme prívlastku multifunkčnú. Takmer všetky postieľky v jeho ponuke je možné v neskoršom veku dieťaťa rozložiť, či skôr demontážou premeniť na detskú izbu.

 

Dětský pokoj Anatole    Dětský pokoj pro miminko Anatole po rozložení

 

Zaobstarať si detskú postieľku s možnosťou neskoršieho rozloženia na klasickú detskú posteľ a ďalšie diely získané práve demontážou, je spôsob, ako do budúcnosti ušetriť nemalé množstvo finančných nákladov. Bezpochyby ale postieľka ponúka ďalšie a ďalšie výhody. Nemusíte už predávať detskú postieľku zložito na aukciách, či vnucovať ju známym. Stačí, keď vaše bábätko odrastie, rozložiť detskú postieľku na klasickú detskú posteľ pre matrac 90x190 cm a navyše získate ešte komodu a regál.

Určite menšou investíciou je dohľadať pár dielov do detskej izby, ako napríklad písací stôl, či skriňa samozrejme v rovnakom odtieni, ako všetko kupovať znova. Tak sa nemusíte zbavovať detskej postieľky a ešte ušetríte polovicu financií pri robení novej detskej izby dieťaťu školského veku.

 

Detská izba pre bábätko v luxusnom balení

Ten najviac exkluzívny design, ktorý sme kedy v našej ponuke mali. Nádherná dizajnová postieľka, ktorú zaobstaráte bábätku pred narodením, potom odstránite prednú bočnicu máte skvelú posteľ pre predškoláka a než dieťatko začne chodiť do školy, otecko prestaví postieľku pre bábätko na detskú izbu pre školáka. S nábytkom Aldo sa vyrastá a ešte šetrí peniaze, pretože počiatočná investícia do postieľky sa vám mnohonásobne vráti.

 

Dětský nábytek pro miminko Sacha   Dětský pokoj Sacha po rozložení postýlky

 

Takže ako to teda s touto postieľkou je? Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je veľmi praktický regál, ktorý samozrejme využijete ďalej aj po rozložení postieľky na detskú izbu. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a ďalšími dielmi ako je písací stôl, komoda.

 

 

Zaobstaraním postieľky tak máte postarané až do dospelosti, nemusíte postieľku ani likvidovať, alebo niekam ponúkať na bazáre, skrátka máte postarané na naozaj dlhú dobu. A keby vám predsa len do izby niečo chýbalo, v kolekcii Sacha zaobstaráte ďalší nábytok v identickom dizajne ako veľká šatníková skriňa, alebo komoda so šuplíkmi. Áno, obstarávacia cena je síce vysoká, ale s ubiehajúcimi rokmi sa vám vráti v podobe úspory za nábytok, ktorý nebudete musieť už kupovať.