Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely detský nábytok pre chalana?

Možno si mnohí z vás myslia, že biely detský nábytok je vhodnou voľbou len pre vybavenie interiéru detskej izby pre dievča. Pravdou je, že biela sa naozaj najčastejšie používa pre dievčatá, ale výrobcovia v posledných rokoch tiež prekvapujú návrhy detských izieb či daných kolekcií, ktoré sú určené pre chlapcov. A my vám dnes niečo z týchto kolekcií chceme predstaviť.

Lepšie povedané chceme vám ukázať, ako príjemný môže byť biely detský nábytok v spojení s modrým, alebo čiernym odtieňom, ktoré sa najčastejšie v detskej izbe chalanov používajú. Predstavíme tiež veľmi dômyselné designy do malých interiérov, čo je v spojení s bielym odtieňom tým najlepším riešením práve v prípade, že pre vybavenie detskej izby nemáte k dispozícii veľa priestoru. Biely odtieň totiž dokáže opticky danú miestnosť zväčšiť. Ale biely odtieň má aj rad ďalších, veľmi praktických vlastností a tak sa poďme pozrieť, čo nám výrobcovia na trhu ponúkajú, čo všetko je k dispozicií.

 

Dětská postel Swan    Dětská postel Sleep

 

Biela detská izba ako celok

Ak chcete mať všetky diely detského nábytku biele, potom je najlepšie vybrať si niektorú z ponúkaných kolekcií, aby bol nábytok aj v jednotnom dizajne. Keďže je biely odtieň veľmi obľúbený, vznikla na našich stránkach dokonca samostatná kategória biele detské izby pre dievčatá, pretože pravdou je, že bielu najčastejšie volíme práve pre dievčatá. Ale v tejto kategórii nájdete kolekcie, ktoré sú vhodné aj pre vybavenie detskej izby chalanov, stačí zmeniť dekorácie a výmaľbu stien, a razom je detský nábytok úplne iný, interiér pôsobí veľmi odlišne. Najlepšie bude uviesť príklad jednej kolekcie Sacha od francúzskeho výrobcu, kde sme biely detský nábytok zostavili   ako detská izba pre chlapca. Ďalšou ukážkou je poschodová posteľ vhodná ako pre chlapcov, tak pre dievčatá zakomponovaná do návrhu kompletne vybaveného detskej izby za použitia len bieleho nábytku.

 

 Dětský pokoj Chic pro holku      Dětský pokoj Chic pro kluka

 

Rozdiel aj za použitia identického dizajnu detského nábytku je markantný. A môžeme povedať, že biely nábytok v oboch zoskupeniach, návrhoch, pôsobí veľmi príjemne a elegantne. Biely odtieň je teda veľmi vhodný aj pre chlapca, nie je pravdou, že je to odtieň dievčenskú.

Biele poschodové postele

Pre poschodové postele, ktoré väčšinou kupujeme z dôvodu nedostatku miesta v interiéri detskej izby, sú v bielom prevedení veľmi dobrou voľbou. Ako sme spomenuli už v úvode, biely odtieň opticky zväčšuje interiér a tak detskú izbu aj keď má malé rozmery, môže poskytnúť ich užívateľom pocit priestoru a príjemných pocitov.

 

Patrová postel Matt pink, bílá    Patrová postel Bo1

 

Biely nábytok dnes nájdete u každého dizajnu a tak vybaviť detskú izbu týmto typom nábytku nie je problém. Veľmi často sa tiež môžeme stretnúť s bielym nábytkom, ktorý je doplnený ďalším odtieňom, úplne opačným a to čiernym, modrým. Ale veľmi často sa objavujú napríklad v kolekciách určených pre vybavenie detskej izby  naopak slečny kombinácia odtieňov bielej s ružovou. Od výrobcov je to veľmi prezieravé, pretože len ružový nábytok to by bolo asi už trochu moc. Tiež sa nemusíte vôbec báť údržby bieleho odtieňa, je úplne rovnaká ako u každej inej farby. S ohľadom na skutočnosť, že detský nábytok dnes, to je predovšetkým laminátová doska môžeme povedať, že údržba je vlastne veľmi jednoduchá.

 

 

Doplnenie detskej izby, biely regál

Aj tých je v ponuke celý rad samozrejme pre dievčatá aj pre chlapcov. Veľmi praktické sú napríklad regály a najrôznejšími boxy. Nájdeme aj biele police a nechýba ani detské stoličky v bielom prevedení. Ak aj tu chcete využiť bieleho odtieňa, veľmi sa nám páči nápad nemeckého výrobcu, ktoré ponúka biele regály s látkovými boxami najrôznejších odtieňov. Látkové boxy tak môžete prispôsobiť ďalším dekoráciám v detskej izbe. A ich výber je naozaj široký.

 

Dětský pokoj Amori

 

Veríme, že sme vás dnes inšpirovali, ak zvažujete obstaranie bieleho detského nábytku pre vašu ratolesť. V našom rozprávanie sme uviedli len zlomok toho, čo môžete na našich stránkach nájsť, biely odtieň je populárny a tak jeho ponuka je veľmi široká. A naozaj sa nebojte obstaranie bieleho odtieňa do detskej izby pre chlapca, pri správnej voľbe dekorácií možno vykúzliť veľmi príjemný interiér.