Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo znamená luxusná detská izba?

Čo si vlastne môžeme predstaviť pod pojem "luxusný"? Prečo luxusné? Aký je rozdiel medzi "normálnou" detskou izbou a luxusnou? Veľký. Luxusný nábytok ponúka nesporne vyššiu kvalitu, dlhšiu životnosť, vyššiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu a tiež netradičné, viac prepracované designy. U ponuky luxusných detských izieb môže nájsť tiež netradičné povrchové úpravy, ale aj designy, ktoré vám vlastne nemalú časť finančných nákladov ušetrí. Do kategórie luxusných detských izieb sme zaradili kolekcie francúzskeho výrobcu Gautier, ktorý sa predstavuje po celom svete pod známou akostnou značkou Gami. Z čoho a ako si môžete vybrať? V prvom rade čokoľvek si vyberete bude opatrené certifikátmi a vyrobené z mdf dosky so zakončením abs hrán.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

 

Luxusné detské izby pre bábätká

Pre túto kategóriu pripravil francúzsky výrobca veľmi praktické, multifunkčné designy detských postieľok, ktoré možno v určitom veku dieťaťa demontovať, rozložiť a zostaviť neskôr detskú izbu. Obstaraním postieľky tak máte postarané vlastne až do 18 rokov veku dieťaťa. Otázka, ktorá sa potom ponúka je, či naozaj obstarávacia cena takéhoto multifunkčného detského nábytku je vysoká?

 

     

 

Navyše, nielen že ušetríte za robení detskej izby až dieťa postieľke odrastie. Odpadnú vám tiež starosti, kam s detskou postieľkou ako takú. Na aukcii, do bazáru, alebo známym? Nič také, stačí ju len demontovať a zložiť na detskú izbu. Práve nové technológie výroby spolu s vysokou kvalitou ponúka takú možnosť využitia nábytku. Všetky rozmery musia na milimeter sedieť.

 

 

Luxusné detské izby pre školákov a študentov

V tejto kategórii tiež nájdete veľmi netradičné, unikátné dizajny ako pre malé, tak väčšie interiéry detských izieb. Pre malé interiéry určite odporúčame multifunkčné detské postele, ich súčasťou je výsuvný písací stôl, komoda a police. Ušetríte tak nielen finančné prostriedky, ale predovšetkým miesto v detskej izbe, ktorá tak môže zostať voľná na iné aktivity.

 

Kolekce nábytku Duplex    Studentská postel Tonight

 

Na našej fotografii predstavujeme jeden z mnohých návrhov, ktorý môže ušetriť miesto v detskej izbe. Samozrejmosťou je, že v rovnakom dizajne vždy u každej kolekcie zaobstaráte ďalšie diely ako napríklad klasická posteľ, šatníkové skrine, klasické, samostatné písacie stoly, alebo komody. Môžete tak zostaviť tiež detskú izbu pre väčšie miestnosti bez využitia multifunkčného riešenia. Ale tiež môžete zostaviť detskú izbu potrebnú pre súrodencov a využiť ak klasickú tak multifunkčnú posteľ. Riešeni je celá rada. Ak ste milovníkmi kvality iste ponuka luxusných detských izieb stojí za inšpiráciu.