Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dajte si do izby kreslo v retro štýle

Naši stáli zákazníci si už určite všimli, v kategórii novinky o nábytku, že sme na našom portále, zaradili nového nemeckého výrobcu, ktorý potvrdzuje svoju povesť vo veľmi kvalitnom prevedení nábytku. Na jeho perfekcionizmus, sme už dlhé roky zvyknutí napríklad výroba áut, a nie je tomu inak ani pri výrobe nábytku. Dnes Vám predstavíme originálne čalúnené kúsky nábytku v takzvanom retro štýle, ktoré dodajú interiéru Vášho bytu na originalite. Na našom portáli, je nájdete v kategórii bytové doplnky.

Kreslo a taburet Summerset 20500-040-050

 

Nielen kvalita materiálu

Na to, že sa stále vraciame k starým veciam napríklad v móde, je viac ako známe. Inak tomu nie je ani pri nábytku. Dizajnéri sa stále častejšie vracajú k päťdesiatym a šesťdesiatym rokom, aby aj v dnešnej dobe navrhli nábytok, ktorý sa v týchto rokoch vyznačoval hlavne pohodlnosťou a funkčnosťou. Čo je ale podstatne iné, je fakt, že dnešný nábytok je v dokonalejšom dizajne z kvalitnejších materiálov a je aj kvalitnejšie prepracovaný. Retro nábytok tak vďaka tradičnej výrobe a modernému spracovaniu zaručuje nábytku veľkú odolnosť a stálosť. Na prvej fotografii, Vám predstavujeme kreslo s taburetom, ktoré nájde svoje uplatnenie snáď v každej izbe. Vynímať sa bude ako v obývacej izbe, spálni, alebo v predsieni. Čalúnené kreslo aj taburet sú vyrobené z časti z mdf dosky a z časti z masívu, čo je záruka prvotriednej kvality. Čo ale nejde prehliadnuť, je predovšetkým poťahová látka v originálnom prevedení. Z tej istej kolekcie a teda aj látky a materiálu, je veľmi zaujímavý ďalší originálny kúsok, v podobe taburetu Summerset. Veľmi originálny kúsok nájde široké uplatnenie vo Vašom byte a všetci Vám ho budú závidieť.

Taburet Summerset 20500010

 

Retro štýl

Bavíme sa tu o originálnych kúskoch v retro štýle, ale možno mnohí z Vás nevedia, čo vlastne slovo retro znamená. Slovo retro, má viac významu, ale v podstate má význam vždy len jeden. Môžeme ho nazvať napríklad zastaralým štýlom, módou, ktorý sa po čase vracia. Slovo retro je vlastne časový posun o niekoľko ľad naspäť. Niekomu možno bytové doplnky od nemeckého výrobcu, ktoré Vám dnes predstavujeme, môžu pripadať až gýčovito. Verte ale, že správnou voľbou zariadenie interiéru, bude v každom prípade tento nábytok pôsobiť, ako originál. Je to nábytok, kedy nikto nevie, či sa jedná o originál z galérie za niekoľko sto tisíc, alebo sektorový nábytok niektorého z výrobcov. Ako poslednú, Vám predstavíme čalúnenú stoličku Summerset, ktorá bude vynikať napríklad v interiéri kuchyne a jedálne, ale nielen tam. Celú kolekciu tohto nevšedného a originálneho nábytku, ponúka jeden z prednejšiech nemeckých výrobcov a ako partnera sme ho zvolili práve pre jeho originalitu, s ktorou sa stretnete vo všetkých kategóriách na našom portále.

Čalúnená stolička Summerset 20500060

Tento nemecký výrobca, ponúka odvážny dizajn podľa najnovších trendov pre všetok svoj sortiment. V ďalšom článku, Vám predstavíme neskutočné a originálne dizajny konferenčných stolíkov.

 

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.