Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dajte si do izby kreslo v retro štýle

Naši stáli zákazníci si už určite všimli, v kategórii novinky o nábytku, že sme na našom portále, zaradili nového nemeckého výrobcu, ktorý potvrdzuje svoju povesť vo veľmi kvalitnom prevedení nábytku. Na jeho perfekcionizmus, sme už dlhé roky zvyknutí napríklad výroba áut, a nie je tomu inak ani pri výrobe nábytku. Dnes Vám predstavíme originálne čalúnené kúsky nábytku v takzvanom retro štýle, ktoré dodajú interiéru Vášho bytu na originalite. Na našom portáli, je nájdete v kategórii bytové doplnky.

 

 

Nielen kvalita materiálu

Na to, že sa stále vraciame k starým veciam napríklad v móde, je viac ako známe. Inak tomu nie je ani pri nábytku. Dizajnéri sa stále častejšie vracajú k päťdesiatym a šesťdesiatym rokom, aby aj v dnešnej dobe navrhli nábytok, ktorý sa v týchto rokoch vyznačoval hlavne pohodlnosťou a funkčnosťou. Čo je ale podstatne iné, je fakt, že dnešný nábytok je v dokonalejšom dizajne z kvalitnejších materiálov a je aj kvalitnejšie prepracovaný. Industriálny nábytok tak vďaka tradičnej výrobe a modernému spracovaniu zaručuje nábytku veľkú odolnosť a stálosť. 

 

    

 

Industriálny design do každého interiéru

Predstavuje Vám nové kolekcie tzv. Vintage a Industriálny štýl, ktorý určite priláka záujem nejedného z Vás. Ide o úplne výnimočný a napriek tomu praktický nábytok. Vintage Vám dáva možnosť skombinovať tradície a súčasné interiérové trendy.

 

  

 

Ďalší z radu komôd a písacích stolov, ktoré jednoducho označujeme "rustic brown" a tak môžete najrôznejšie typy nábytku v tomto odtieni vzájomne v interiéri prepojiť. Na našich stránkach vám predstavujeme viac ako dve stovky najrôznejších typov nábytku v identickom odtieni a dizajne, nábytok, ktorý je možné zaradiť do kategórie industriálneho a vintage designu. Vďaka tejto širokej ponuke môžete za neuveriteľne dostupnú cenu zostavovať kompletné interiéry. Komoda, ktorú vám teraz ponúkame tak môže doplniť predsieňovú stenu, písací stôl, ale aj vybavenie obývacej izby alebo spálne.

To všetko detailne spracované, ako môžete posúdiť na ilustračných fotografiách. Nastaviteľná výška kovového podstavca pre prípad nerovnej podlahy, možnosť ľubovoľného umiestnenia police do niekoľkých polôh podľa potreby a sklo, ktoré je usadené tak, aby skutočne bolo na svojom mieste. Dostupná cena, ktorú výrobca predovšetkým docielil sériovou výrobou. Túto štýlovú komodu nájdete takmer po celom svete a teraz konečne aj na našom trhu.