Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba i s hračkami

Ponuka riešení úložných priestorov pre detskú izbu je na Nábytku Aldo bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom. Nájdete tu nepreberné množstvo odtieňov, veľkostí a designov regálov, komôd, či multifunkčných detských postelí. Nábytok do detskej izby u nás zakúpite pre dvojročné caparty aj pre deti už odrastenejšie vo veku do 18 rokov.

 

Patrová postel Bibliobed   Oblíbené jsou úl. prostory v patrových postelích v podobě skříní

 

Detské poschodové postele s úložným priestorom

Detská šatníková skriňa je predovšetkým dômyselný systém, vďaka ktorému sa vo svojich veciach nestratíte. Skrine na našom portáli, sú preto hlavne dobre premyslené. Kombinujú vnútorné police, zásuvky, závesné tyče a množstvo ďalších doplnkov. Pokiaľ potrebujete detskú skriňu, ktorá dlho vydrží, veľa toho pojme a zároveň bude vkusným bytovým doplnkom, potom je najlepším riešením detská šatníková skriňa s vhodným rozdelením úložného priestoru a zodpovedajúcim dizajnom. Ale tie najobľúbenejšie šatníkové skrine sú tie, ktoré vám nezaberajú miesto v detskej izbe. A tak medzi časté riešenia v detskej izbe patria poschodové postele s úložným priestorom a to aj pre jedno dieťa.

 

    Patrová postel B fuchsia

 

Komody ako súčasť poschodovej postele taktiež

Kvalitná a elegantná komoda je nielen praktickým doplnkom detskej izby, ale aj veľmi pekným doplnkom. Komody sú v našej ponuke detského nábytku zastúpené veľkou skupinou. Nájdete tu ako komody z lamina, tak komody z masívu, komody dvierkové, otvorené, šuplíkové a je len na vás, ktorú z nich si vyberiete. Či budete voliť prírodné drevo, alebo dáte prednosť farebnej škále komôd. V každom prípade vždy ponúka množstvo úložného priestoru, ktorý je navyše veľmi prehľadný. Vyberať môžete samozrejme zo širokej ponuky klasických komôd voľne na umiestnenie v detskej izbe, ale aj tu je možnosť obstarania poschodovej postele či multifunkčnej postele, súčasťou ktorej je komoda.

 

dětská postel Swan s psacím stolem a komodou    Dětská patrová postel Pino

 

Regály a ďalšie doplnky

Praktické doplnenie interiéru detskej izby môže byť v mnohých prípadoch regál, nočný stolík, alebo poličky. Detské regály ponúkajú otvorený aj zatvorený priestor. Rovnako na našom portáli nájde širokú škálu detských regálov rôznych farieb a designov.

 

   

 

Hľadáte lacné riešenie úložných priestorov v detskej izbe? Máme pre vás návrh designu od nemeckého výrobcu, ktorý prináša regál v bielom odtieni s ružovými, zelenými, alebo modrými látkovými boxmi Winny. Riešenie je navyše veľmi flexibilné, pretože počet látkových boxov si môžete ľubovoľne zvoliť. Ako sami vidíte, dnes je naozaj rôznych riešení celý rad.