Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre dvoch

Detské postele pre dve deti patria k veľmi vyhľadávaným z nášho sortimentu detského nábytku. Ak hľadáte posteľ pre dve deti, potom sú k dispozícii kategórie detské poschodové postele a detské postele s prístelkou. Rozhodnutím ako vyriešiť miesto na spanie pre dve deti a ktorú posteľ vybrať je však na vás. My vám iba môžeme trochu priblížiť pre a proti daných návrhov.

 

Patrová postel Matt pink   Patrová postel Matt graphit

 

Detské poschodové postele

Pokiaľ sa poschodové postele nebojíte a vaše deti sú pre horné lôžko dostatočne veľké, potom poschodová posteľ vám predovšetkým ušetrí značnú časť miesta v interiéri detskej izby. Dnes sú návrhy veľmi dômyselné a francúzsky výrobca kladie dôraz nielen na kvalitu, ale aj vysokú bezpečnosť vašich ratolestí. Pre postele Bibop a Bibliobed na našich fotografiách je uplatnených hneď niekoľko bezpečnostných prvkov. Schodíky so širokou nášľapnou plochou a zábradlím a zábrana okolo celého obvodu horného lôžka. Ďalším môžeme povedať plusom je využitie dômyselného designu postele k celému radu ďalších, veľmi praktických úložných priestorov.

 

    

 

Napríklad práve pod schodíkmi k hornému lôžku. Pozdĺž oboch lôžok potom ešte výrobca umiestnil praktické odkladacie police. Ich odtieň alebo výplň si môžete variabilne zvoliť. A nevýhoda? Pri poschodovej posteli sa vám môže stať, že v neskoršom veku, keď sú vaše deti väčšie, sa im spanie nad sebou nemusí príliš páčiť. S najväčšou pravdepodobnosťou budú chcieť mať samostatne rozmiestnené lôžka v miestnosti. Teda v detskej izbe.

Detské postele s prístelkou

Či už máte dve deti, alebo potrebujete prístelku na občasné prespanie kamarátov vášho dieťaťa, aj tu môžeme hovoriť o posteli, ktorá nielen poskytne dve miesta na spanie, ale tiež ušetrí drahocenné miesto v interiéri. Pokiaľ nie ste priaznivci poschodových postelí, detské postele s prístelkou vás môžu osloviť.

 

Sestava nábytku Kwai patří k nejprodávanějším    

 

Pokiaľ pre vybavenie detskej izby nedisponujete príliš veľkým priestorom, aj tu úspora v podobe správnej voľby detskej postele je určite riešením. Na našom e-shope nájdete široký výber laminátových a drevených postelí pre dve deti. Posteľ s prístelkou je tiež určená pre rodičov, ktorí nechcú spanie detí riešiť detskú poschodovú posteľ. Posteľ s prístelkou ponúka ako alternatívu druhého lôžka šuplík na vysunutie vo väčšine prípadov s ložnou plochou 90x190 cm, teda rovnako veľkú ako horné lôžko. Aj v tejto kategórii sú ceny postelí uvedené vždy s roštmi. Vyberať môžete zo širokej ponuky odtieňov a najrôznejších designov francúzskeho a nemeckého výrobcu.