Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre súrodencov

Oranžový odtieň, často tiež hovoríme pomaranč, patrí určite k netradičným odtieňom práve pri detskom nábytku. Dnes budeme porovnávať a to predovšetkým oranžovú s ďalšími tradičnými detskými odtieňmi ako je modrá alebo ružová, ktoré určujú či je detská izba pre dievčatá, alebo detská izba pre chlapcov. Ak máte dve deti, pre nich jedna detská izba a súrodenci sú dievča s chlapcom, potom univerzálne odtiene vhodné pre obe pohlavia sú veľmi praktickým riešením.

 

Detská izba v príjemných odtieňoch pre dievčatá

Bez bytových doplnkov to nejde. Na portáli Aldo sa snažíme predstaviť predovšetkým návrhy detských izieb, kde aj bytové doplnky môžu byť pre vás inšpiráciou. Medzi veľmi obľúbené sa zaradili regály s látkovými boxmi, ktoré si môžete okrem spomínaného odtieňa oranžovej vybrať aj ružové. Všeobecne sa mnoho zákazníkov stále prikláňa k riešeniu detskej izby v ružovom, bielom, alebo prírodnom odtieni.

 

Patrová postel Bibop pro tři holky

 

Ružový odtieň len na zjemnenie samotného nábytku, ktorý môžete vidieť v podobe doplnkov, alebo ako ľahký tón na stene izby. Pre dievčatá je v dnešnej ponuke nábytku, ale samozrejme pripravená či povedzme k dispozícii aj paleta ďalších odtieňov, kedy prírodné bielené imitácie dreva dub patria asi k tým najviac žiadaným.

 

 

Detská izba v príjemných odtieňoch pre chlapcov

Má určite svoje špecifiká a na prvý pohľad by malo byť zrejmé, že daná miestnosť aj chlapcovi určená je. Čo je trendy a čo je to najviac obľúbené pri zariaďovaní izby chlapca? Malý nezbedník potrebuje zodpovedajúcu plochu na hranie, preto je dôležité mať dostatok úložných priestorov na hračky a oblečenie. Vhodným riešením na ukladanie hračiek sú rôzne regály či boxy, ktoré môžu deti tiež zapojiť do hry. Chlapčenskú detskú izbu môžete ozvláštniť zaujímavou detskou posteľou v podobe hasičského či závodného auta, ktoré zmení vzhľad izby a je zároveň hračkou. A ak máte chlapcov dvoch, bude vás zaujímať detská izba pre dvoch chlapcov.

 

 

Na názorných fotografiách vám predstavujeme, ako detská izba sa môže vďaka bytovým doplnkom zmeniť a ako vlastne môžete zlúčiť jednu detskú izbu pre súrodencov. Veľmi praktické a efektné. Aj písacie stoly sú však do detskej izby potrebné a musíme povedať, že práve u chlapcov začína byť veľkým trendom herný počítačový stôl s ľad osvetlením.

 

Sestava nábytku pro kluka Gaming

 

A nielen chlapca, ale aj dospievajúceho chlapca, alebo dospelého muža. Skrátka trendy počítačová zostava pre každého hráča počítačových hier. Praktická, elegantná zostava, ktorá ponúka v cene herný počítačový stôl a dva regály. Je len na vás, ako všetko rozmiestnite, na našich ilustračných fotografiách uvádzame návrhy iba pre vašu inšpiráciu a predstavu, ako impozantne môže vyzerať zázemie pre chlapcov v detskej izbe. A verte nám, že každý chlapec si túto modernú, nadčasovú zostavu zamiluje.