Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba to nie je len nábytok, ale aj doplnky

Zariaďovať detskú izbu je vždy komplikovaná záležitosť. Detskú izbu zariaďujeme pre dieťa a nemali by sme sa nechať úplne unášať len vlastnými predstavami. Aj dieťa či viac detí potrebujú taký interiér, ktorý bude ich súkromným miestom a tak pri vybavovaní detskej izby by sme mali zohľadniť ich záľubám, koníčkom, k obľúbenému odtieňu a ďalším požiadavkám. Nezabúdajte, že je to ich pokoj a nebude vždy všetko úhľadne zrovnané ako podľa pravítka. Dajte skrátka deťom v ich izbe trochu slobody a vypočujte si ich názor. O to viac sa vo svojej izbičke budú cítiť lepšie. Dnes sa ale nebudeme venovať vybavenie detskej izby ako takého, ale skôr sa budeme zaoberať doplnky, ktoré do izby môžete zaobstarať. Doplnky, ktoré môžu ešte len z izby urobiť naozaj detský interiér. Dnes vám predstavíme kolekcie z kategórie značkového nábytku sa sedemročnú zárukou a predovšetkým vám predstavíme, aké bytové doplnky môžete deťom zaobstarať. A tieto doplnky tematicky nadväzujú na detský nábytok, interiér sa tak krásne zjednotí. Čo všetko okrem nábytku môžete do detskej izby zaobstarať?

 

 

Doplnky do dievčenskej izby

Najčastejšími odtienami pre bytové doplnky detskej izby dievčatá sú biela, fialková a ružová. Tieto odtiene sprevádzajú tiež nábytok, ale ak chcete aj doplnky v obdobnom farebnom prevedení, nie je problém. Medzi doplnky, ktoré môžete zaobstarať do detských izieb kolekcie New Joy vždy patrí podľa daného dizajnu stropné osvetlenie, stolová lampa, detské obliečky, ale tiež napríklad koberec, závesy či dokonca tapety. Návrhy detských izieb tak ako sú vrátane doplnkov môžete teda celkom reálne preniesť do vášho existujúceho interiéru. Získate tak vybavenie detskej izby ako od dizajnéra. Uveďme si príklad.

 

 

 

Sami môžete posúdiť, ako veľmi elegantne vyzerá len osvetlenie do detskej izby dievča. Štýlové a originálne riešenie, ktoré môže veľmi príjemne rozjasniť a zmeniť ráz celého vybavenia interiéru. v rovnakom duchu sa potom nesú ďalšie doplnky, ktoré sme spomenuli už v úvode. V kombinácii s bielym detským nábytkom bude vybavenie detskej izby bez chyby. V kolekcii New Joy sa nám veľmi páči tiež detské obliečky a koberce, ktoré patrí rozhodne k dizajnovým a len ťažko také na slovenskom trhu nájdete. detské obliečky je v americkom duchu, teda je to veľký vankúš so snímateľným poťahom, malý vankúš dekoračné bez snímateľného poťahu, ale s výplňou tak, že vankúš je možné vyprať. Deka je ako prehoz, nemusíte teda do nej dávať žiadnu prikrývku, opäť stačí tak ich vyprať. praktické a jednoduché na údržbu. Na fotografiách predstavuje návrhy detských izieb aj s doplnkami, aby ste mohli posúdiť, ako sa interiér príjemne a elegantne zjednotí.

 

Dětský pokoj Alika

 

Koberec, detské obliečky v tomto prípade už pre slečnu, závesy, tapety, to všetko tvorí interiér. Pritom zladené príjemne tón v tóne a to je tiež veľmi dôležité. nezabudnite, že do toho všetko vám slečna tiež môže prísť s nápadom, že chce na stenu zavesiť plagát najobľúbenejšieho speváka. No, je to na vás, ale určitú dávku vlastného názoru je naozaj treba deťom, predovšetkým potom tým dospievajúcim povoliť.

 

 

Doplnky do detskej izby chlapca

Sú v podstate identické, len sa mení odtiene a dizajn. Aj do izby chlapca či dvoch chalanov môžete zaobstarať osvetlenie, koberec, detské obliečky a ďalšie veľmi elegantné doplnky. A to nielen pre interiér školou povinného chalana, ale dokonca aj do detskej izby bábätka chlapčeka. Bytové doplnky ponúka výrobca od narodenia až dospelosť vášho dieťaťa. Uveďme si opäť príklad, ako príjemne možno navrhnúť interiér chlapca. Od narodenia.

 

 

Príjemné či povedzme praktické je to tiež to, že stolnú lampu, stropné osvetlenie aj ďalšie doplnky ako koberec môžete bezo zmeny využívať naozaj od narodenia až do dospievania vášho chlapca. Nie je predsa dôvod tieto doplnky meniť. Sú vhodné vždy pre vybavenie detskej izby, nech malého či veľkého chlapca.Bytové doplnky, ktoré v ponuke nájdete sú v podstate dvojaké. navrhnuté vo veľmi detskom dizajnu a viac elegantné, skoro už ako pre dospelú osobu. Napríklad príjemné čalúnenie stoličky v tóne vždy daného interiéru je možné využiť aj v kancelárii dospeláka. Je len na vás, ku ktorému trendu či dizajnu sa prikloníte viac. Ponuka je rozhodne široká. V neposlednom rade je tu ešte pár výhod. Vďaka ponuke doplnkov tematicky vždy k danéj detskéj izbe naviazané vám v podstate umožní zaobstarať interiér tak, ako ho navrhli profesionáli. Nemusíte utrácať teda za dizajnéra. No a tiež máte nákup pod jednou strechou z pohodlia domova, nemusíte nikde nič zložito zháňať, čo by sa k detskému nábytku hodilo.