Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba z detskej postieľky

O tom, že novým trendom vo svete bývania sú bezpochyby detské postieľky, ktoré možno jednoduchou demontážou rozložiť na klasickú detskú izbu, vie snáď už každý náš stály zákazník. Výhodou takéhoto multifunkčného detského nábytku je samozrejme veľká úspora finančných nákladov, minimálne vo výške vytvorenia jednej detskej izby. Dnes Vám predstavíme, aké ľahké je z detskej postieľky urobiť detskú izbu.

 

Kolekcia detského nábytku Celeste

Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je príjemné "sofa", kde si mamička môže s bábätkom sadnúť napríklad pri nočnom dojčení, kde si môže otec sadnúť, keď sa s bábätkom hrá. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a hlbokými šuplíkmi v sade a navyše ešte získate písací stôl.

 

Dětská postýlka Celeste 

 

Zaobstaraním postieľky tak máte postarané až do dospelosti, nemusíte postieľku ani likvidovať, alebo niekam ponúkať na bazáre, skrátka máte postarané na naozaj dlhú dobu. A keby vám predsa len do izby niečo chýbalo, v kolekcii Celeste zaobstaráte ďalší nábytok v identickom dizajne ako veľká šatníková skriňa, alebo komoda so šuplíkmi. Áno, obstarávacia cena je síce vysoká, ale s ubiehajúcimi rokmi sa vám vráti v podobe úspory za nábytok, ktorý nebudete musieť už kupovať.

 

Keď je z batoľaťa predškolák

 • obstaraním postieľky získate detskú izbu až do dospelosti dieťaťa
 • postieľku môžete rozložiť na detskú posteľ a písací stôl
 • postieľka pre matrac o veľkosti 70x140 cm
 • detská posteľ pre matrac o veľkosti 90x200 cm

 

     

 

 • posteľ s hlbokými šuplíkmi
 • z druhej strany postieľky je príjemné miesto na posedenie
 • vysoká kvalita, dômyselný design
 • pre školáka už bude stačiť zaobstarať len šatníková skriňa
 • detský nábytok od narodenia do dospelosti
 • nábytok s certifikáciou, grany ABS
 • kvalitný materiál mdf dosky

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.