Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ s úložným priestorom inak

Miesta na ukladanie najrôznejších vecí nie je doma nikdy dosť. A najmä v detskej izbe, ktorú obývajú napríklad dve deti. Veľmi praktickým riešením je detská posteľ s úložným priestorom, ktorých ponuka je na našom e-shope veľmi široká a zaujímavá. Úložný priestor je riešený nielen známym spôsobom šuplíkom pod posteľou, ale v našej ponuke nájdete napríklad veľmi obľúbené multifunkčné detské postele, kde okrem šuplíka je súčasťou postele napríklad aj komoda, mnohokrát skriňa av neposlednom rade to všetko doplnené ešte písacím stolom.

 

Dětská postel Snoop   Dětská postel Reverso

 

Detské postele ako detská izba?

Dômyselný dizajn, ktorý šetrí miesto v interiéri, sa stále viac dostáva do popredia záujmov predovšetkým ako veľmi vhodné riešenie rozmerovo malej detskej izby. V podstate také postele, ktoré sme už zaradili do kategórie poschodových postelí, ale pritom nahradia kompletné vybavenie detskej izby. A tie najlepšie nápady na vybavenie detskej izby prináša vždy francúzsky výrobca, ktorého kolekcia patrí na nábytok Aldo k najobľúbenejším. Kolekcia detského nábytku francúzskeho výrobcu je veľmi obsiahla, ponúka množstvo samostatných dielov na výber. Samozrejme aj klasické prevedenie postele. Ponúka sa tak možnosť aj vybavenia interiéru súrodencov, alebo keby vám predsa len nejaký ten diel k multifunkčnej posteli chýbal, v ponuke môžete k posteli dokúpiť.

 

Patrová postel Higher

 

Zaobstaraním detskej postele a to je samozrejme zámer vlastného dizajnu, ušetríte veľa miesta v miestnosti. Posteľ je vyvýšená av takto vzniknutom priestore pod lôžkom je využitý každý centimeter. Súčasťou postele je písací stôl (udrží až 100 kg), polica, malá šatníková skriňa. V cene postele je samozrejme aj rošt. A to platí aj pre detské postele so zásuvkou.

 

Patrová postel B graphit   Patrová postel B fuchsia

 

Nový design je tým, čo nábytok Aldo sleduje. Spolupráca s poprednými európskymi výrobcami prináša na slovenský trh vždy niečo nové a zaujímavé a sme radi, že takúto možnosť máme, pretože nábytok, interiéry a bývanie nás baví.