Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské bývanie

To, že nábytok z masívu do detskej izby je zdravé bývanie pre vaše deti, to vie snáď už každý rodič. Kategória detský nábytok z masívu na našom portáli, vznikla na základe vášho dopytu. Dopyt po nábytku z dreva, prírodného materiálu, ktorý je príjemný nielen nám dospelým, ale predovšetkým deťom. Dopyt po nábytku do detskej izby je žiadaný predovšetkým pre zdravotne nezávadné spracovanie. Pokiaľ sa rozhodnete vašim deťom zaobstarať niečo z našej ponuky detského nábytku z masívu, môžete vyberať prevažne z kolekcií nemeckého výrobcu a to možno pre mnohých z vás v netradičných odtieňoch. Nie je už dávno pravdou, že detský nábytok z masívu musí byť zákonite iba v prírodnom odtieni. Dnes medzi touto skupinou produktov nájdete aj pastelové odtiene.

 

    

 

Detské postele z masívu aj v prírodnom prevedení

Nábytok z masívu do detskej izby to je ponuka samostatných dielov nábytku, z ktorých si sami môžete zostaviť na základe Vašich potrieb detskú izbu snov. Povrchová úprava bezfarebným, vodou riediteľným lakom nič nekazí na zdravotné nezávadnosti, ba naopak. Vybrať si môžete najrôznejšie designy písacích stolov, postelí, skríň a pod. Výrobným materiálom tohto detského nábytku je drevo borovice.

 

    

 

Farby nábytku z masívu

Veľmi obľúbené sa stáva vybavenie detskej izby z dielov, ktoré sú čiastočne z masívu a čiastočne treba z mdf dosky. Na ďalšej fotografii jednu takú izbu ponúkame, detskú izbu v podobe poschodovej postele. Belgický výrobca ponúka tri základné odtiene pre nábytok z masívu, prírodný, biely a veľmi trendy svetlo šedý.

 

   

 

Detská izba spĺňa všetky požiadavky na moderné, veľmi účelové bývanie. Detská posteľ s prístelkou ako dolným lôžkom a komoda z masívu. Detská izba je nielen z masívu a nielen praktická, ale ako vidíte príjemne ladenú, veľmi praktickú. Ponuka obdobných návrhov detských izieb belgického výrobcu stojí určite za inšpiráciu.