Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postieľky ako detské izby

Je veľmi dobre, že aj dizajnéri reagujú na neustále zvyšovanie cien tým, že navrhujú stále dômyselnejšie designy, ktoré vám ušetria nemalé finančné náklady. A jedným z takýchto "múdrych" designov sú tiež detské postieľky multifunkčné, ktoré až bábätko odrastie, môžete jednodúchou demontážou rozložiť na klasickú detskú izbu. Okrem ušetrenej a to nemalej finančnej čiastky za obstaranie úplne novej detskej izby, sa tiež zbavíte starosti, kam s detskou postieľkou, keď už ju nepotrebujete. Do aukcie, do bazaru, známym? Nič také. S nami môžete nájsť úplne iné, efektné riešenie.

 

Detská postielka Combo multifunkčná

 

Na fotografiách vám predstavujeme ako celý systém rozloženia detskej postieľky na detskú izbu pracuje. Detskú postieľku demontujete a okrem klasickej detskej postele na spanie vrátane roštu a šuplíku ako úložného priestoru, získate tiež písací stôl, kontajner a regály. Jednoducho klasická, plne funkčná detská izba. Nie je to lepšie riešenie ako sa zbavovať detské postieľky pod cenu? Celkom určite áno. Ale to nie je všetko. Napríklad systém Combo, ktorý ako ukážku predstavujeme na fotografii, si môžete vybrať z mnohých ďalších odtieňov. A ako vyzerá detská postieľka po rozložení v samotnom interiéri detskej izby, príklad pre chlapčeka v kombinácii smotanovo modrej? To vám napovie naša ďalšia fotografia ..

 

 

V tomto roku sme tiež kvôli vzrastajúci potávce po multifunkčnom nábytku jeho ponuku veľmi rozšírili. A tak novo môžete na našich stránkach tiež napríklad nájsť multifunkčné detské postieľky francúzskeho výrobcu, ktorý svojim dizajnom a rafinovanosťou celkom určite prekvapí mnohých z vás. Ponuka detských postieľok to je na našich stránkach zároveň ponuka detských izieb.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.