Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postieľky ako detské izby

Novým a veľmi praktickým trendom sú multifunkčné detské postieľky. Že neviete čo to je? Výrobcovia prišli na spôsob, ako obísť problém, kam s detskou postieľkou, až vaše bábätko vyrastie v školáka, školáčku, neskôr študenta. Na aukcii, do bazáru, známym? Nič také. Na našich stránkach predstavujeme detské postieľky, ktoré môžete rozložiť jednoduchou demontážou na detskú izbu a to vrátane klasickej detskej postele. Medzi najpopulárnejšie detské postieľky s možnosťou rozloženia patrí detská postieľka Clapotis.

 

   

 

Na fotografiách názorne môžete vidieť, ako celý systém pracuje. Výhodou je aj to, že detská postieľka ponúka predovšetkým mamičkám vysoký komfort. Všetko je po ruke. Detská postieľka je takým centrom, súčasťou ktorého sú šuplíky na oblečky, ale aj prebaľovací pult. No a keď je bábätko pripravené na klasickú posteľ, netreba sa detskej postieľky zbavovať, ale cez víkend, bez toho, aby ste behali po obchode a utrácali za úplne novú detskú izbu, jednoducho všetko premeníte. Jediné, čo budete musieť zaobstarať do "staro-novej" detskej izby je matrac pre klasickú detskú posteľ. A to v porovnaní so zaobstarávaním celej detskej izby, je predsa len zanedbateľná položka. Detskú postieľku si môžete navyše vybrať v niekoľkých odtieňoch, tiež napríklad v smotanovo modrej, alebo pre dievčatká v smotanovo ružovej. A ako detská postieľka vyzerá v interiéri po jej rozložení? No posúďte sami.

 

 

Nič tomu nechýba, že áno? Nový, trendy dizajn nám príde ako naozaj veľmi rozumné riešenie, ktoré šetrí peniaze ... V ponuke nájdete ale celý rad detských postieľok s možnosťou rozloženia na detskú izbu, aj od francúzskeho výrobcu. Stačí si iba vybrať, čo po rozložení postieľky chcete získať.