Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detskú izbu vám vyrieši aj jedna posteľ

Veľmi novým trendom sú poschodové detské postele, ktoré však nemajú za cieľ vytvoriť miesto na spanie pre 2, niekedy aj tri deti. Vyvýšené detské postele sú určené len pre jedno dieťa a vo vzniknutom priestore pod vyvýšeným lôžkom býva spravidla umiestnený písací stôl, šatníková skriňa a rad odkladacích a úložných priestorov. Cieľom výrobcov je tak vybaviť detskú izbu pre jedno dieťa veľmi malých, môžeme povedať až stiesnených pôdorysov. Vďaka multifunkčnému, veľmi dômyselnému dizajnu je aj v malej detskej izbe miesto pre hranie, interiér je vzdušný, ponúka všetko potrebné a nie je preplácaný nábytkom. Najväčšiu ponuku týchto poschodových detských postelí pre jedno dieťa prináša na naše stránky francúzsky výrobca.

 

Patrová postel Higher pro holky   Patrová postel Higher pro kluky

 

 

Originálne riešenie detskej izby

Ponuka netradičných vyvýšených postelí pre deti je na nábytku Aldo vďaka francúzskemu výrobcovi naozaj veľká. Vybrať si môžete riešenie typická pre dievčatá, alebo odtiene, možno tak trochu designom aj pre chlapcov.

Na našej prvej ilustračnej fotografii sme uviedli vyvýšenú posteľ Space v bielom odtieni. Patrí svojím dizajnom k obľúbeným, dostatočne veľký je aj písací stôl. Okrem miesta na spanie totiž v cene zakúpite tiež písací stôl, šatníková skriňa a police. Samozrejme rošt tiež. Ten je na našich stránkach vždy zahrnutý už do ceny každej z nami ponúkaných postelí. Ale čo ďalej vám tento originálny dizajn môže ponúknuť? Predovšetkým teda dizajn môžeme označiť ako kompletné detská izba a také riešenie je ideálne napríklad pre zariadenie miestnosti v panelákovom byte, či všeobecne malých interiéroch. Úspora vzniká vyvýšením lôžka a využitím tak vzniknutého priestoru pod ním. Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť vašich ratolestí. Preto tiež okolo vyvýšeného lôžka vytvoril zábranu zamedzujúce pádu dieťaťa z výšky.

 

Patrová postel Heavy nabízí netradiční kombinaci odstínů

 

 

 

Vyvýšené, poschodové postele pre dievčatá

Určite vás bude zaujímať rad ďalších designov. Uveďme príklad vyvýšené poschodové postele svojim designom zamerané na malé, ale aj väčšie slečny. Koncept dizajnu je v podstate rovnaký, rad detského nábytku umiestnená vo vzniknutom priestore pod vyvýšeným lôžkom, len výrobca použil typických odtieňov pre dievčatá. Bielo ružový odtieň poschodové postele z kolekcie detského nábytku Mademoiselle. Páči? Druhým návrhom je multifunkčná detská posteľ pre dievčatá z kolekcie Biotiful. A stále hovoríme o ponuke nábytku od francúzskeho výrobcu.

 

Dětská postel Swan    Patrová postel B fuchsia

 

 

Vyvýšené, poschodové postele pre chlapcov

Aj chlapci potrebujú svoje kráľovstvo a pokiaľ sa chystáte riešiť detskú izbu pre chlapca, ponuka designov je tiež veľmi široká. Na fotografiách predstavujeme dve možné riešenia, ktoré sú samozrejme iba zlomkom z toho, čo u nás v ponuke predstavujeme. Detská posteľ multifunkčné B smoky blue a Pino grey. Zaujímavosťou je že, písacia doska udrží až 100 kg, čo tiež svedčí o kvalite francúzskeho nábytku.

 

Patrová postel B smoky blue     Patrová postel Pino grey

 

U prírodného odtieňa detské vyvýšené postele Jack sa nám tiež páči nápad s čiernou tabuľou na písanie, ktorá je rafinovaným priečelím šatníkovej skrine s policami. Aj tu platí rad odkladacích a úložných priestorov, ktoré rovnako ako celkový koncept posteľou majú za úlohu predovšetkým ušetriť toľko drahocenné miesto v detskej izbe.