Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok pre dievčatá, trendy pre tento rok

Detský nábytok je väčšinou predovšetkým odtieniami rozdelený na dve kategórie. Detský nábytok pre dievčatá a detský nábytok pre chlapcov. Dnes sa budeme venovať novým dievčenským dizajnom francúzskeho výrobcu. Pokiaľ máte doma malú či väčšiu princeznú, dnešná téma pre vás môže byť pri vybavovaní jej detskej izby inšpiráciou. Ak máme hovoriť o detskom nábytku pre dievčatá, potom v tradičných odtieňoch medzi ktoré patrí ružová a fialková v mnohých kolekciách potom zjemnená bielu. Len málokedy je celá kolekcia nábytku v ružovom odtieni aj keď by si to asi dievčatá želali. Ale všetkého veľa škodí a niekedy menej znamená viac. Lepšie je potom dohnať ružovou v detskej izbe nejakými dekoráciami či bytovými doplnkami. Čo vám pre vybavenie interiérov dievčat tento rok ponúkneme? Čo je nové?

 

 

Detská izba pre školáčku aj študentku

Tento rok predstavil francúzsky výrobca novú kolekciu detského nábytku Mila, ktorá je určená malým i väčším slečnám. Voľba odtieňov padla na fialkovou v kombinácii s bielou. Nábytok je veľmi praktický, moderný a trochu dizajn nahráva malým interiérom. V ponuke samostatných dielov okrem klasickej detskej postele nájdete aj poschodovú posteľ s písacím stolom a so skriňou, ktorá rozhodne splní nároky na vybavenie rozmerovo malých detských izieb.

 

Dětský pokoj pro holku Biotiful

 

Na ilustračnej fotografii predstavujeme možné zostavenie detskej izby. Posteľ ponúka okrem miesta na spanie veľmi zaujímavo a netradične riešený malý šuplík, ktorý pod zasunutie pod lôžko vytvorí akúsi bariéru. Regál môžete využiť ako doplnenie odkladacích priestorov vedľa písacieho stola treba na učebnice, alebo ako doplnenie k šatníkovej skrini. Páči sa nám tiež možnosť obstarania polica na zavesenie, ktorá je na prvej fotografii umiestnená nad písacím stolom. Materiálom je klasická laminátová doska s hrúbkou 15 až 22 mm, nábytok ponúka povestnú francúzsku kvalitu.

 

 

Poschodová posteľ pre dve slečny, trend moderného bývania

Ponuka poschodových postelí už dávno nie je tým čím bola. Poschodové postele úplne zmenili svoj dizajn predovšetkým v tom, že sa už nejedná len o nábytok, ktorý zabezpečí dvom slečnám miesto na spanie. Dnes je často súčasťou poschodové postele skriňa, písací stôl a rad odkladacích priestorov v podobe políc. Sú aj poschodové postele s zásuvkou, ktorý možno využiť ako klasický úložný priestor a máte spanie pre dve deti, alebo ako prístelky a máte spanie pre tri deti.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel z kolekce Bo7 pink

 

Prvá fotografia ponúka poschodovú posteľ v rohovom prevedení z kolekcie Ninety, ktorá sa svojím dizajnom sústreďuje predovšetkým na úložné priestory. Tie majú podobu šuplíku pod dolným lôžkom a skrine, ktorá ponúka rad políc. Rohová varianta poschodové postele spolu s šatníková skriňou dokáže ušetriť značnú časť priestoru v interiéri detskej izby. Ani tu nechýba rad políc a to ako pri hornom, tak dolného lôžka. Každá slečna tak má k dispozícii svoj osobný priestor pre odkladanie knižiek či iných potrieb. Príjemné je aj spojenie prírodného odtieňa so svetlo ružovou.

 

Druhá fotografie ponúka poschodovú posteľ pre tri slečny, kde je práve využité šuplíka ako prístelky. V priebehu dňa môžete šuplík kedykoľvek zasunúť a nebude tak vadiť v priestore. V priebehu noci tiež môžete prístelku umiestniť kdekoľvek inde v detskej izbe, nemusí byť nutne súčasťou poschodové postele. Aj táto poschodová posteľ ponúka pre každú z dievčat police. Schodíky majú širokú nášľapnú plochu, horné lôžko zábranu po celom obvode. Poschodová posteľ je nielen pekná, ale aj bezpečná pre vaše dievčatá. V neposlednom rade týmto dizajnom môžete vyriešiť miesto na spanie pre dve deti a šuplík využiť ako klasický úložný priestor. Možno tiež zaobstarať poschodovú posteľ bez šuplíku ako lacnejší variant.

 

 

Ďalšie doplnky do detskej izby slečny

Najväčším fenoménom v poslednom roku sa pri vybavovaní detskej izby slečny stali toaletné stolíky. Tie boli ešte donedávna výsadou iba spální. Doba sa mení a bytový dizajn tiež. Toaletný stolíky sa stali veľmi populárne a ich ponuka sa rok od roku rozrastá.

 

Toaletní stolek Volage

 

Obstaraním stolíka však v izbe nezíska vaše slečna len miesto pre parádenia, ale aj veľké, možno až prekvapivé úložné priestory. Toaletný stolíky v ponuke nájdete v modernom, ale veľmi štýlovom dizajne. Mohli by sme ďalej ešte dlho pokračovať v ponuke doplnkov do detskej izby malé i veľké slečny, ale nie je na to priestor. V každom prípade tohtoročnej ponuka bytového dizajnu je rozhodne tou najzaujímavejšie, ktorú sme za posledných niekoľko rokov mali možnosť predstaviť.