Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok skladom z predvianočnej ponuky

Nábytok Aldo, ako každým rokom, tak aj tento rok, zaradil do predvianočnej ponuky, predovšetkým potom pre tých z Vás, ktorí výber a obstaranie darčekov nechávajú na poslednú chvíľu, ponuku nábytku skladom, s dodaním do 72 hodín odo dňa objednania. Naskladnenie najúspešnejších kolekcií na sklad, teda nábytku, ktorý sa v tomto roku predával najviac, malo vlani veľký ohlas. Preto sme ponuku aj tento rok pripravili a navyše rozšírili. Snažili sme sa ešte lepšie pripraviť naše služby, zrýchliť dodania a predovšetkým sme zaviedli vynášku u nábytku zdarma a v neposlednom rade u nás Vám nábytok tiež zdarma privezieme. A nielen pre českých zákazníkov, rovnaké služby platí aj na slovenskú, teda pre našich slovenských zákazníkov.

 

Naj poschodová posteľ

Medzi jedny z najpredávanejších poschodových postelí sa v tomto roku zaradila poschodová posteľ Bibop, nášho francúzskeho partnera, ktorú si môžete zaobstarať v svetlom buku (ako na fotografii), alebo aj v bielej farbe. Obe varianty našich zákazníkov hneď od začiatku nadchli a poschodová posteľ od samého začiatku útočila na predné pozície nášho rebríčka predajnosti. Snáď je to aj tým, že poschodová posteľ je pre tri deti, tretie miesto získate umiestnením matrace do šuplíka, ale aj príjemným dizajnom. Veľmi praktické riešenie predovšetkým pre malé interiéry detských izieb.

Detská posteľ Bibop - 3 osoby

 

Naj detská izba

Jackpot je v tomto roku detská izba Charley, ktorú u nás v predvianočnej ponuke zaobstaráte s 30% zľavou. Detská izba Charley vyhrála prvenstvo v predajnosti v roku 2011 a patrí do kolekcií nábytku pre deti nášho holandského partnera. V ponuke nábytku skladom patrí zatiaľ vďaka vianočnej akcii k top produktom, ako tip na vianočný darček. Samozrejme, že tu nemôžeme vypísať všetky produkty, ktoré sme do tohtoročnej predvianočnej ponuky zaradili, ale ak nahliadnete do našej kategórie lacný a akciový nábytok, možno budete milo prekvapení.

Detská izba Charley

Všetkým zákazníkom želáme čo ako najmenej predvianočného zhonu


Nábytok Aldo

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.