Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok v novom, praktickom dizajne

Každý deň vám na našom portáli predstavujeme nové kolekcie nielen detského nábytku, ale nábytku všeobecne. Sú ale aj dizajny, ktoré vznikajú alebo sa inovujú na základe podnetov vás zákazníkov. Výrobcovia sa snažia vnímať pripomienky zákazníkov a to je veľmi dobre. Dnes vám chceme predstaviť niektoré z nových kolekcií, ktoré boli navrhnuté podľa vášho želania. A medzi najobľúbenejšiu skupinu designov z kategórie nábytku pre deti patrí poschodové postele. Nové dizajny poschodových postelí, ktoré sme doplnili šuplíky, alebo zmenili odtieň podľa vašich požiadaviek. Detský nábytok dnes, to sú tak veľmi praktické designy, ktoré maximálne využijú priestor v danej miestnosti.

 

 

Poschodová posteľ Leo

Sami môžete posúdiť, či sa nám úprava dizajnu jednej z najpredávanejších poschodových postelí Leo podarila. Častou požiadavkou u tejto poschodovej postele bolo možné obstaranie šuplíku ako úložného priestoru a tak sme túto posteľ zásuvkou doplnili. Celkovo dodal šuplík posteli úplne iný vzhľad.

 

    

 

Na prvej fotografii je nový dizajn poschodové postele Leo s zásuvkou, na druhej fotografii je starý dizajn poschodové postele Leo bez šuplíku. Autorom návrhu je francúzsky výrobca, ktorý sa tiež snaží predstavovať detský nábytok na kvalitnejších fotografiách tak, aby ste mali presnú predstavu o tom, ako bude daný diel vyzerať vo vašom interiéri. Myslíme si, že na poschodovej posteli Leo je zmena úplne zrejmá.

 

Je celá rada poschodových postelí do detskej izby, ktoré zaznamenali príjemnú, decentnú zmenu v dizajne, určite k lepšiemu. U niektorých z nich bol napríklad zastaraný odtieň budem zmene na veľmi príjemný odtieň akácie, alebo boli zmenené odtiene výplne políc. Ďalším príkladom môže byť poschodová posteľ Tam Tam. Opäť uvádzame nový dizajn, ktorý môžete aktuálne zaobstarať a pre porovnanie pôvodný design poschodové postele.

 

    

 

Svetlejší odtieň akácie sa nám rozhodne do detskej izby páči viac. Ale zmeny sme nezaznamenali len u poschodových postelí, v najbližšej dobe sa môžete tešiť na veľmi multifunkčné detské postele, ktoré dizajnom kladú čoraz väčší dôraz na úsporu miesta v interiéri.

 

 

Nové dizajny detských izieb

Novinkou na našom portále je detská posteľ Milky, ktorá okrem miesta na spanie ponúka aj písací stôl a rad úložných či odkladacích priestorov. Aj tu je veľmi príjemne zvolené farebné ladenie detského nábytku, ktoré je vhodné ako pre dievčatá aj pre chlapcov.

 

    

 

U detské postele Milky zvolil výrobca iné riešenie pre umiestnenie písacieho stola, ako sme boli doteraz u multifunkčných detských postelí zvyknutí. Písací stôl nie je na zasunutie, ale u detskej postele je umiestnený na pevno. Jeho stabilita a nosnosť je tak ďaleko väčší. Praktické sú aj schodíky, ktoré sú predovšetkým pre malé deti veľmi bezpečné. Veľmi sa nám páči umiestnenie šuplíkov, hneď vedľa písacieho stola. Dieťa tak má všetko pri ruke.

 

Okrem detských postelí vám v tomto roku predstavujeme kolekcie detského nábytku určené na vybavenie kompletného detskej izby. Nové dizajny sú mnohokrát až prekvapujúce, čo všetko sa stále dá vymyslieť. Príkladom môže byť kolekcia detského nábytku Biotiful, opäť od francúzskeho výrobcu.

 

 

Unikátny dizajn detského nábytku hneď v niekoľkých smeroch. Sú tu zreteľné retro prvkami a samostatné diely ako je regál, alebo šatníková skriňa majú striešku, pripomínajú tak trochu domčeky. Pre školákov a školáčky určite neodolateľný dizajn. Nábytok je však tiež veľmi praktický, pri posteli nechýba nadstavec v jej záhlaví ktorý sa dá využiť napríklad na knižky a samozrejme sada šuplíkov. Páči sa nám aj skriňa, ktorá je opatrený látkou namiesto klasických dvierok. Celý interiér detskej izby s kolekciou Reve pôsobí veľmi originálne. Odtieň akácie patrí do neutrálneho spektra farieb a tak obyčajnou zmenou odtieňa dekorácií a doplnkov môžete vybaviť izbu pre dievča, alebo pre chlapca. Noviniek je aj tento rok naozaj celá rada a určite stoja za inšpiráciu.