Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dizajn netradičné francúzskej kolekcie Titouan

Francúzsky výrobca zvolil pre kolekciu detského nábytku Shelter škandinávsky dizajn. Neutrálne, tradičné pre škandinávsky dizajn odtiene sú vhodné pre dievča aj chlapca. V kolekcii nájdete aj veľmi úsporné riešenia v prípade, že potrebujete maximálne šetriť miesto v miestnosti, pretože ich pre vybavenie detskej izby nemáte veľa miesta. A pre tento modul rozhodne odporúčame práve obstaranie nástavca, ako je uvedené v našom návrhu. Môžete si ale tiež zostaviť detskú izbu z ponuky samostatných dielov a zaobstarať nástavce dva, jeden nad detskú posteľ, tak ako sme zvolili my, ale nádstavec je možné umiestniť aj nad písací stôl. nechýba ani sada dvoch šuplíkov pod lôžkom, ktoré sa vždy v malom priestore využijú.

 

 

Kolekcia Shelter od francúzskeho výrobcu je vyrobená z laminátovej dosky hrúbky 25 mm, odtieň svetlého duba v jeho imitácii so snehovo bielou. Montáž je jednoduchá a nenáročná vďaka precíznej výrobe a rovnako ako sme uviedli, celá zostava detskej izby môže byť iná vďaka ponuke samostatných dielov. Napríklad práve vy zvolíte miesto klasickej postele, multifunkčnú detskú posteľ.

 

Vybrať si môžete z niekoľkých typov postelí

Spojením dvoch kolekcií francúzskeho výrobcu, Bibliobed a Shelter, získate možnosť na zariadenie detskej izby dvoch, alebo troch detí so všetkým. V hlavnej úlohe je samozrejme toľko obľúbená poschodová posteľ sa so schodíkmi a šuplíkom, ktorý možno využiť ako klasický úložný priestor, alebo prístelku, pokiaľ do šuplíka vložíte matrac. Ďalšími dielmi je potom nábytok z kolekcie Shelter, ktorý je v úplne identickom dizajne aj odtieni, ako poschodová posteľ. Spojením týchto dvoch kolekcií získate množstvo najrôznejších možností pre vybavenie detskej izby školákov i predškolákov. Kvalitné spracovanie, na ktoré sme už u francúzskeho výrobcu za desať rokov spolupráce zvyknutí a vás zákazníkov poteší.

 

Dětský pokoj Shelter s patrovou postelí

 

Izba pre malých aj veľkých

Vďaka výberu samostatných dielov a širokej ponuke postelí, môžete svojim deťom vytvoriť príjemnú a originálnu detskú, alebo študentskú izbu, podľa svojich možností. Na hornej fotografii, môžete vidieť návrh študentskej izby, ktorý ale vo finálnej podobe vďaka vášmu výberu môže vyzerať úplne inak. Na druhej fotografii si predstavíme ďalší z návrhov detskej izby. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a bezpečnosť vašich detí a kvalita to je aj materiál.

 

     

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný design s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a taktiež ploché balenia pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.