Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dnes vám predstavíme betónový nábytok, neveríte?

Samozrejme, že vám dnes nechceme ponúkať nábytok naozaj vyrobený z betónovej zmesi, ale nábytok vyrobený z laminátu. Ovšem nemecký výrobca, ktorý kolekciu naozaj nadčasového nábytku predstavuje, zvolil ako povrchovú úpravu laminátu imitáciu betónu. A tak je tiež nazvaná kolekcia nábytku vo veľmi modernom dizajne, jednoducho Betón. Nadčasová povrchová úprava osloví najmä tých z vás, ktorí máte radi výzvy a nebojíte sa vo vlastnom interiéri experimentovať. Čo kolekcia netradičného nábytku ponúka a kde možno ponuku samostatných dielov uplatniť?

 

 

Betónový interiér obývacej izby, betónové stierky na stene sú úchvatné

Určite stále premýšľate nad tým, ako vlastne nábytok, ktorý betón imituje môže vyzerať. Za chvíľu sa dozviete vďaka ilustračným fotografiám. Ale najprv si ešte niečo o kolekcii Betón povedzme. Netradičné povrchová úprava rozhodne patrí do moderných interiérov, diely nábytku možno umiestniť tiež do menších interiérov, pretože línie dizajnu sú veľmi jednoduché, môžeme povedať minimalistické a to aj napriek tomu, že výrobca ponúka nábytok pôsobiaca mohutne. Kolekciu Betón uplatníte v obývacej izbe, alebo napríklad jedálni. Ale určite tiež vidíme tento trend nábytku ako vybavenie kancelárie. Prečo nie?

 

 

Nemusíte sa tiež vôbec báť, že interiér vybavený kolekciou Betón bude chladný, nepríjemný. Stačí komody, konferenčný aj televízny stolík s touto povrchovou úpravou spojiť napríklad s drevenou podlahou, či výmaľbou stien z niektorého z teplejších odtieňov a interiér pôsobí vyrovnane, útulne. Ale sú aj milovníci studených, povedzme ultra moderných interiérov. Potom je veľmi vhodné spojiť nábytok tejto kolekcie s bielym odtieňom či nejakými prvkami vyrobenými zo skla. Kombinácií ako využiť netradičnej povrchovej úpravy imitujúci betón je celý rad. V každom prípade s týmto nábytkom nebude váš interiér už nikdy nudný.

 

 

Betónový nábytok aj do detskej izby?

Výrobca dizajn kolekcie Betón málinko upravil, pozmenil a predstavuje diely vhodné pre vybavenie interiéru detskej izby. A myslíme si, že spojenie povrchovej úpravy imitácie betónu s grafiti, osloví najmä chlapcov. Sofistikovaný nábytok, netradičné interiér, kedy vaše dieťa sa bude cítiť ako sa dnes hovorí "cool".

 

 

Kolekciu Betón môžete doplniť diely z kolekcie detského nábytku pomenovanú grafiti, kde nájdete ponuku iba s touto povrchovou úpravou. Pripadá vám to príliš? Moderný dizajn nemá obmedzenia, moderný dizajn je výzva v podobe bláznivých nápadov. A také nápady deti milujú. Ak sa nebojíte radikálnych zmien v detskej izbe a chcete dopriať svojim dospievajúcim deťom trendy interiér, v našej ponuke je naozaj z čoho vyberať. Novým designom a výzvam sa venujeme na nábytku Aldo už celý rad rokov.