Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska detská kolekcia Charley

To, že kolekcia Charley, nášho holandského výrobcu, je už dlhé roky najpredávanejší detský nábytok na našom portáli Nábytku Aldo, niet pochýb! My Vám dnes ale chceme predstaviť rovnomennú kolekciu Charley, od nášho francúzskeho výrobcu, ktorá je rovnako kvalitná, funkčná a má jednoduchý dizajn. Táto kolekcia Charley, detský nábytok od francúzskeho výrobcu ponúka množstvo možností.

 

Detská izba Charley

Prvá verzia detskej izby, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, ponúka všetko potrebné na základné vybavenie. Veľkú praktickú posteľ so zásuvkou a nadstavcom, písacím stolom, to všetko v koncepte uceleného dizajnu detskej postele multifunkčné. V podstate obstaraním detskej postele získate takmer celé vybavenie detskej izby, chýba už len úložný priestor v podobe šatníkovej skrine. A aj tu v ponuke nábytku kolekcie Charley máte samozrejme k dispozícii. Veľká nielen finančná úspora, ale predovšetkým úspora miesta v detskej izbe, kedy aspoň zostane viac miesta na hranie. Dizajn detskej postele je vhodný voľbou odtieňov pre dievčatá aj pre chlapcov.

 

dětská postel Charly pro holku  Dětská postel Charly pro kluka


Materiálom je laminátová doska, ktorá je jednoduchá na údržbu patrí v dnešnej dobe k najviac používaným materiálom na výrobu nábytku za dostupnú cenu. Dôležitá je hrúbka laminátu, ktorá by mala byť na dosiahnutie kvality rozhodne viac ako 15 mm. Francúzsky výrobca ponúka pre nosné dosky až 22 mm a pre ostatné, menej zaťažené potom 18 mm. Montáž postele je vďaka prehľadnému návodu veľmi jednoduchá.

 

Detská izba Charley sú aj ďalšie diely nábytku

V kolekcii Charly je možné prepojiť šatníkové skrine dokonca ako s detskou posteľou, tak aj posteľou pre študenta či jednu osobu a posteľou pre pár Most. Všetko v jednotnom dizajne, ale aj odtieňoch vám tak dá možnosť zariadiť už ucelený, harmonický interiér. Do spálne či detskej izby môžete ešte zaobstarať väčšiu, trojdverovú šatníkovú skriňu, alebo komodu či písací stôl. Ten ale v spálni skôr veľmi prakticky ženy využijú ako toaletný stolík.

 

     

 

Francúzsky výrobca zvolil pre skriňu, ale aj ďalšie diely nábytku v kolekcii, tradičné, škandinávske odtiene, ktoré v posledných rokoch patria k veľmi žiadaným. Materiál laminátu s hrúbkou až 25 mm je dostatočnou zárukou kvalitného spracovania.

Detská izba Charley aj pre dospievajúce dieťa

Kolekcia nábytku Charly a Most sme pre vás zjednotili do nádherného celku. Rad možností, vybavenie spálne pre jedného, ​​ideálne študenta, alebo vybavenie spálne v tradičnom duchu pre dvoch. Vďaka širokej ponuke dielov máte množstvo možností a navyše francúzsky výrobca zvolil toľko obľúbené škandinávske spojenie odtieňov. Vyberte si nábytok podľa svojich potrieb a vykúzlite si spálňu, kde vám určite nebude nič chýbať. Kolekcia nábytku Most a Charly ideálne tam, kde nie je naozaj veľa miesta a kde treba šetriť každým centimetrom.

 

Studentský pokoj Most, Charly

 

Ako sme vám predstavili, kolekcia Charley ponúka niekoľko možností na výber postelí. Kolekcia detského nábytku Charley od francúzskeho výrobcu ponúka hneď niekoľko plusov. Predovšetkým moderný design, viac ako príjemnú cenu a povestnú kvalitu francúzskeho výrobcu. Ďalej máte možnosť vybrať si segmenty do detskej izby, podľa vlastných potrieb a možností interiéru. Všetky segmenty, z tejto kolekcie Charley nájdete pod ďalším názvom a to Detská izba Charly. Francúzsky výrobca je jednotkou v dizajne detského nábytku.