Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske detské postele Gourmandise

Veľmi sa ospravedlňujeme, ale kolekcia Gourmandise, bola na našom portále dopredaná a nahradili ju úplne nové kolekcie, taktiež z dielne francúzskeho výrobcu. Výber je naozaj veľmi široký, o čom sa môžete presvedčiť v kategórii detského nábytku v sekcii detské postele. Napovieme vám malou ukážkou niektorých nových kolekcií.

 

Kolekcia Lina

 

Pre jeden návrh postele prináša francúzsky výrobca rad riešení do detskej izby pre dievčatá. Áno určite predovšetkým pre malé, ale vlastne aj väčšie slečny, ktoré si bezpečne zamilujú kombinácii odtieňov bielej s ružovou. Cena postele je vždy uvedená s roštom a to pre všetky varianty. A ktoré to sú? Môžete zaobstarať posteľ v klasickom prevedení, so sadou zásuviek, ktorú vám predstavíme na fotografii, ale aj s nadstavcom. To všetko v jednej kolekcii detského nábytku a samozrejme nechýba ani ponuka ďalších dielov pre kompletné zostavenie detskej izby. Samostatné diely detského nábytku tejto kolekcie sú navrhnuté s ohľadom na maximálne využitie priestoru v danej miestnosti. Ponúka sa tak možnosť vybaviť menšie interiéry detských izieb. Majme tiež na pamäti, že biely odtieň opticky danú miestnosť zväčšuje.

 

Detská posteľ Lina 196568 v dielach

 

Kolekcia Sacha

 

Veľmi jednoducho vyzerá návrh detské postele Sacha, ale sú tu ďalšie možnosti, ktoré nájdete samozrejme v našej ponuke detského nábytku. K posteli môžete kúpiť aj zásuvku pod posteľ, alebo veľmi praktický nadstavec s nočným stolíkom. Posteľ je akýsi základ pre jej ďalšie možné budovanie, kedy vo finálnej podobe môže podľa vašich predstáv vyzerať vlastne úplne inak. A príjemné je to, že záleží všetko len na vašom vkuse a potrebách. Autorom návrhu je samozrejme francúzsky výrobca, ktorý nekladie dôraz len na perfektný, do detailov spracovaný dizajn, ale aj vysokú kvalitu. Takisto materiál lakované mdf dosky ku kvalite nemalou mierou prispieva. Dodanie postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Možnosť obstarania ďalších dielov z kolekcie, pre zostavenie kompletnej detskej izby v jednotnom dizajne.

Detská izba Sacha 389 - diely

 

Na našom portáli nájdete naozaj veľmi kvalitný a dizajnovo moderný detský nábytok.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.