Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske detské postele Gourmandise

Ďalšie novinky na nábytku Aldo, ponúka francúzsky a dánsky výrobca. Dnes Vám predstavíme postele v čisto dievčenskom unikátnom, romantickom dizajne v štýle Gourmandise, alebo jednoducho tiež môžeme povedať rustikálnom štýle. Výrobcovia ponúkajú tieto dievčenské postele, od jednoduchého dizajnu, až po poschodovú posteľ. Detská izba Vašich slečien, bude s týmto nábytkom naozaj originálna a musíme povedať že aj romantický.

 

Klasická posteľ

Ako prvé, z celej ponuky Vám predstavíme klasickú detskú posteľ. Pokiaľ máte v detskej izbe dostatok úložných priestorov a stačí Vám jednoduchá klasika, detská posteľ, je pre Vás tá pravá. Jedná sa o klasickú posteľ vrátane roštu s rozmermi pre matrac o veľkosti 90x200 cm. Romantická bielo - ružová farba, zaujme Vaše slečny.

 

 

Posteľ, alebo celá izba?

Veríme, že návrh detskej izby, ktorú vám predstavujeme z kategórie značkového nábytku v provensálskom dizajne, je splneným snom každého dievčaťa, dievčatá, školáčky i malého dievčatka, ktoré ešte nie je školou povinné. Provensálsky dizajn so všetkými charakteristickými znakmi, tej najvyššej možnej kvality, ktorá je zaručená nielen technologickým postupom výroby, ale aj veľmi kvalitnými materiálmi. Nábytok je vyrobený z dreva mahagón s vysokým stupňom tvrdosti, výplne šuplíkov a dvierok potom z kvalitnej mdf dosky. U niektorých komôd je ďalším materiálom prírodný ratan v podobe originálnych košov. Drevo je taktiež chránené tromi vrstvami laku a tak je nábytok veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu.

 

 

Značkový nábytok s certifikáciou to je taktiež vysoký komfort dodania v dieloch, teda bez nutnosti akejkoľvek montáže. Stačí si len vybrať miesto, ako a kde svoje princezné nábytok rozmiestnite. Originálne riešenie detskej izby, nábytok, ktorý vydrží naozaj všetko. A pokiaľ by vám v zostave predsa len niečo chýbalo, ponuka bieleho nábytku v provensálskom dizajne je naozaj veľmi široká.

 

Rustikálny dizajn je možné zaobstarať aj za veľmi dostupnú cenu

Kolekcia detského nábytku Biotiful spĺňa všetky očakávania menších i väčších dievčat a detská izba vybavená nábytkom z tejto kolekcie bude splnením dievčenských snov. Reprezentatívny dizajn každej školáčky, navyše v tých najobľúbenejších odtieňoch asi každého dievčaťa. A kto iný môže potrebám dievčat rozumieť viac, než práve francúzsky výrobca. Veď Francúzsko je od nepamäti krajinou, ktorá udáva módu, ponúka tú najlepšiu kozmetiku a parfumy, skrátka Francúzsko dievčatám a ženám rozumie.

 

Dětský pokoj Biotiful  Psací stůl Biotiful

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.