Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky detský nábytok na Aldu

Nábytok Aldo, sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia rovnako ako móda vo všetkých oblastiach. Nábytok vyberáme tak, aby spĺňal predpísané normy ergonómie. Naši stáli klienti tak majú možnosť pozorovať vývoj a najmodernejšie štýl, ktorý je na našom, ale aj zahraničnom trhu. Dnes vám predstavíme fantastický detský nábytok, od nového francúzskeho výrobcu, ktorý sme pre vás pripravili s tou najväčšou starostlivosť tak, aby ste boli spokojní.

 

 

Niečo málo o francúzskom výrobcovi

Výrobcom tohto originálneho detského nábytku, je francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá kladie dôraz nielen na kvalitu, ale aj praktickosť nábytku a cenovú dostupnosť širokému portfóliu zákazníkov. Použitým materiálom u tohto detského nábytku je lamino, ktoré sa vyznačuje veľmi jednoduchou údržbou. Ďalšou prednosťou tohto výrobcu, je originálna kombinácia farieb, ktorá vás na prvý pohľad zaujme. Naozaj netradičné dizajnové spracovanie, to sú hlavné atribúty tohto francúzskeho výrobcu nábytku. Posúďte sami, na nasledujúcich fotografiách a veríme, že vás tento detský nábytok zaujme rovnako, ako nás všetkých na nábytku Aldo.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel Bibop

 

Designy posteli

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete
Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Dětská postel Sleep pro kluky   Dětská postel Sleep pro holky

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a taktiež ploché balenia pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Dizajny detských postelí sú praktické

Multifunkčná detská posteľ je ideálnym riešením pre vybavenie rozmerovo malej detskej izby. Súčasťou postele totiž nie je len vlastné lôžko, ale aj množstvo úložných priestorov a písací stôl na vysunutie. Ponuka multifunkčných detských postelí je veľmi široká a určite si každý z vás vyberie.

 

Dětská postel Swan    Dětská postel Kurt

 

Detská izba vo francúzskom dizajne

Ako vlastne vyzerá detská izba ovplyvnená francúzskym spôsobom života? Francúzi sa predovšetkým snažia šetriť v interiéri každým centimetrom a tak dizajn je dômyselný. Skryté, mnohokrát prekvapujúce úložné priestory, nástavec a šuplíky k posteli, to všetko vo veľmi modernom dizajne.

 

Dětský pokoj Bibliobed   Dětský pokoj Biotiful

 

Zaujali sme vás dnešnou ponukou detského nábytku? A to nie je všetko! V novinkách o nábytku nájdete ďalšie segmenty nábytku, v podobe komôd, nočných stolíkov, písacích stolov atď. Francúzsky nábytok to je nový smer vo svete bývania na našom trhu a sme veľmi radi, že práve naša spoločnosť môže byť predstaviteľom tohto designu.