Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky dizajn prepojenia izieb

Nábytok, z dielne francúzskeho výrobcu, či jeho samostatné diely na výber, či už na zostavenie obývacej izby, alebo jedálne, ponúka veľmi moderný dizajn. Ak máte to šťastie a ste majiteľmi velkometrážního bytu, máte výhodu v tom, že môžete spojiť otvorený priestor obývacej izby s jedálňou, čo je v dnešnej dobe nielen moderné, ale má to aj svoje výhody. A práve francúzsky výrobca, ponúka samostatné diely nábytku a je len na Vás, ako interiér Vašej obývacej izby bude vyzerať.

 

 

Neobyčajný odtieň

Ako prvú si dovolíme Vám predstaviť kolekciu, ktorá Vás na prvý pohľad zaujme predovšetkým svojou škoricovou farbou. Materiálom je mdf doska, ktorá je odyhovaná a dyha je vyrobená z dreva gaštanu. Nejedná sa teda o papierovú fóliu, ako sa mnohokrát na našom trhu stretávame. Výhodou tejto kolekcie je ponuka samostatných dielov, ktorá Vám umožňuje nákup dielov nábytku, ktoré potrebujete. Na priložených fotografiách vidíte iba návrhy, ale vybrať si môžete medzi jedálenskými stoly a komôd.

 

 

 

Prírodný odtieň môže mať mnoho podôb

Veľmi široký výber jednotlivých dielov nábytku, ponúka kolekcia, v prírodnom odtienu Bruges. Táto kolekcia ponúka komodu, knižnicu Nolita I, knižnicu Nolita II, obe knižnice ponúkajú rovnaký rozmer, tv. stolík, police Nolita (nad tv. stolky), konferenčný stolík a jedálenský stôl. Celkovo pôsobí dizajn tejto kolekcie veľmi moderne, vrátane zvoleného odtieňa francúzskym výrobcom. Za zmienku stojí tiež cena, ktorá určite patrí k veľmi dostupným, pre každého zákazníka.

 

     

        

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, Vám praje kolektív pracovníkov nábytku Alda.