Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky dizajn spální

Spálňové zostavy bývajú výhodným a ekonomickým nákupom. Spálňové zostavy v našom e-shope sú v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšie, než postupné zostavovanie spálne. Dnes Vám ponúkneme spálňové zostavy, nášho francúzskeho výrobca z jeho nových kolekcií.

 

 

Spálne v prírodnej farbe


V prírodnom charakteru, Vám ako prvý predstavujeme, spálňu Aalborg, ktorý bol docielený netypickou povrchovou úpravou, ktorá verne imituje drevo dub, vrátane viditeľné štruktúry dreva vo farbe duba bodega. Spálňa ponúka veľmi jednoduchý dizajn, vďaka ktorému môže výrobca ponúknuť zase príjemnú cenu, kedy použitým materiálom, je laminátová doska a v interiéri spálne pôsobí veľmi elegantne. Keďže sa jedná o spálňu, ktorú si môžete zostaviť sami, podľa Vašich požiadaviek, je spálňa na fotografii, iba návrh. U tejto kolekcie Tweed, je veľkou výhodou možnosť výberu z dvoch veľkostí manželské postele a to buď posteľ pre matrac 160x200 cm, alebo posteľ pre matrac 180x200 cm. Obe varianty manželských postelí v zostave spálne zaobstaráte tiež s praktickou zásuvkou, ktorá ponúka dodatočný úložný priestor, toľko potrebný v každej spálni. Ako ďalšie, Vám ponúkame spálňu Aalborg, takisto v prírodnom dizajne duba curtis, ktorý má vďaka novým technológiám možnosť ukázať sa ako úprava, ktorú len ťažko rozoznáte od pravého dubového dreva. Verná imitácia nábytku z masívu, vďaka materiálu, ktorým je laminátová doska, ponúka úplne určite menšiu obstarávaciu cenu. Rovnako aj u tejto manželskej postele, ktorá ponúka rozmer pre matrac 160x200 cm, je veľmi obľúbenou variantou zásuvka, ktorá je umiestnená v prednej časti postele. Celkovo môžeme zostavu spálne, zhodnotiť ako vydarený, moderný design s prvkami prírodného reliéfu.

 

Ložnice Aalborg white    Ložnice Aalborg black

 

Spálňa v bielom pololesku

Spálňa Curtys, sa vyznačuje veľmi modernými prvkami, možno až príliš strohými, studenými diely nábytku, ktoré sa však u mnohých mladých párov stretávajú s veľkým ohlasom. Biely pololesk, ktorý použil francúzsky výrobca u kolekcie, je naozaj moderný a originálny. Celá kolekcia Curtys, je veľmi flexibilná nielen možným výberom samostatných dielov, ale aj možným výberom variantov pre daný diel, v tomto prípade manželskej postele. Tá Vám môže poskytnúť priestor na spanie pre veľkosť matraca 160x200 cm, alebo 180x200 cm. Výber je len na Vás a Vašich potrebách. Vďaka možnosti flexibilného výberu jednotlivých dielov, si tak môžete zaobstarať z našej zostavy treba len manželskú posteľ. Hitom a moderným prvkom je neónové osvetlenie v záhlaví postele, ktoré u posteli, nie je tak časté. Za povšimnutie stojí tiež šatníková skriňa s posuvnými krídlami a zrkadlovým pravým priečelím, ktorá ponúka dostatok úložného priestoru.

 

Ložnice Curtys white    Ložnice Curtys black

 

Všetky spálne, ktoré sme Vám dnes ponúkli, patrí k veľmi kvalitným, ostatne ako všetky kolekcie z ponuky francúzskeho výrobcu.