Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok do kúpeľne

Málo kto z nás, má to šťastie, že má veľkú priestrannú kúpeľňu. Väčšina z nás, sa stretáva s malým priestorom v kúpeľni a teda, aj s nedostatkom úložných priestorov. My Vám dnes predstavíme kúpeľňový nábytok, francúzskeho výrobcu, ktorý je novinkou na našom portáli a je práve riešený, pre malé priestory kúpeľní.

Kúpeľňový nábytok Ellis 378333

 

Praktickosť


Nielen praktickosť, ale aj veľmi moderný dizajn, ponúka kúpeľňový nábytok Ellis 378333, na prvéj fotografii. Veľmi praktická skrinka s dvoma zásuvkami a podstavcom na umývadlo, na ktorom je tiež praktická tyč na uterák. Táto zostava ponúka aj zrkadlo s policou, bez ktorého sa v žiadnej kúpeľni nezaobídeme. Kolekcia Ellis, v bielo-šedom prevedení ponúka aj väčšiu skrinku, s možnosťou zavesenia na stenu, v prípade, že potrebujete vo svojej kúpeľni ďalšie úložné priestory. Moderný dizajn a trendy spojenie odtieňov bielej s čiernou, ponúka na ďalšej fotografii, kúpeľňový nábytok Liberty 378332. Francúzsky výrobca ponúka kúpeľňový nábytok v zostavách, ako v prípade nábytku z kolekcie Liberty, alebo na základe výberu samostatných dielov.

Kúpeľňový nábytok Liberty 378332

 

Moderný dizajn

Kúpeľňový nábytok, na poslednej fotografii, z kolekcie Sequoia, je vyrobený z mdf dosky v trendy odtieňoch akácie a biela. V tejto zostave kúpeľňového nábytku, ponúkame vysokú skrinku dvojdielnu s policami, skrinku pod umývadlo s posuvnými krídlami a zrkadlo na zavesenie s praktickým úložným priestorom. Kolekcia Sequoia je v príjemnom prevedení bielej v kombinácii s odtieňom akácie. Aj u tejto zostavy platí, že je iba návrh a záleží len na Vás, ako bude Vaša kúpeľňa nakoniec vyzerať, pretože máte možnosť výberu zo samostatných dielov.

Kúpeľňový nábytok Sequoia

Ponuka nábytku do kúpeľne zostavy od francúzskeho výrobcu je veľmi široká. Spoločným menovateľom je materiál mdf doska a moderný dizajn. Moderný dizajn a vysoká kvalita, to sú atribúty, na ktoré francúzsky výrobca kladie predovšetkým u kúpeľňového nábytku dôraz, pretože je vystavený náročnému prostrediu. V prípade kúpeľní je to vysoká relatívna vlhkosť.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.