Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok do kúpeľne

Málo kto z nás, má to šťastie, že má veľkú priestrannú kúpeľňu. Väčšina z nás, sa stretáva s malým priestorom v kúpeľni a teda, aj s nedostatkom úložných priestorov. My Vám dnes predstavíme kúpeľňový nábytok, francúzskeho výrobcu, ktorý je novinkou na našom portáli a je práve riešený, pre malé priestory kúpeľní.

 

 

Praktickosť a maximálne využitie priestoru

Využiť priestor na maximum, môžete so šikovnou skrinkou, nádstavcom na d toaletu aj práčku. Alebo skôr môžeme povedať s regálom a skrinkou. V každom prípade veľmi podarený "kus" nábytku, ktorý je veľmi praktický a vďaka ktorému môžete využiť zbytočne prázdny priestor.

 

   

 

Navyše a veríme, že nám dáte za pravdu, jedná sa o kúpeľňový regál veľmi originálny, v trendy av posledných mesiacoch veľmi obľúbenom industriálnom dizajne. Pekné, praktické a za príjemnú cenu, nie je teda čo riešiť. Na ilustračnej fotografii uvádzame všetky detailné rozmery a tak stačí už len zmerať vašu toaletu, alebo práčku, či je aj pre vás táto šikovná regálka so skrinkou vhodná. A pokiaľ vás netradičný a vďaka kovovej konštrukcii tiež pevný a stabilný regál osloviť, v identickom dizajne si z ponuky na našich stránkach môžete zariadiť celú kúpeľňu. Rozhodne sa stane veľmi originálnym miestom na relaxáciu.

 

Doplnky do kúpeľne prispejú ku komfortu

Vešiaky s multifunkčným využitím, vešiaky do každého interiéru aj do kúpeľne. V cene dva kusy vešiakov, ktoré je možné zavesiť rôznymi spôsobmi. Vedľa seba, nad sebou, ale aj na uchytenie do stropu ako na jednej z našich fotografií. Navyše design je naozaj veľmi unikátny a tak vešiaky sú nielen praktické, ale budú aj ozdobou vašej domácnosti. V neposlednom rade vás určite príjemne prekvapí vysoká nosnosť. Teda zaťaženie, ktoré vám umožní zavesiť aj ťažšie kabáty.

 

 


Ďalším doplnkom môže byť príjemná a praktická dekorácia na vaňu. Odkladací stolík, pri ktorom výrobca myslel naozaj na všetko. Odkladací stolík z príjemného bambusového dreva, ktorý taktiež evokuje relax a komfort. Odkladací stolík môže byť aj pre niekoho veľmi príjemným, originálnym darčekom. A pokiaľ patríte k vyznávačom odpočinku v kúpeľni, rozhodne stolík využijete.