Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok taktiež do kancelárií a pracovní

Francúzskeho výrobcu Parisot, sme si už v našich článkoch predstavili snáď od A až po Z. Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. A to trvá do dnes! Hlavne kvalita je prioritou tohto výrobcu. Dnes Parisot vyrába postele v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Zameriava sa hlavne na detský nábytok, ktorý tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež plochá balení pre jednoduchý transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž. My si dnes povieme niečo o nábytku do kancelárií, ktorý tiež tento výrobca ponúka.

 

Pracovne a kancelárske zostavy

Či už zariaďujete kanceláriu, ako takú, alebo len pracovný kút v byte, určite si vyberiete. Dnes vám predstavíme nábytok do obývacej izby, alebo kancelárie Sophia, ktorý na našom portáli ponúka v troch rôznych odtieňoch. A to biela, šedý orech a dub. Ak nemáte k dispozícii samostatnú miestnosť pre zariadenie "domáce" pracovne a priestor vo vašej obývacej izbe nie je veľký, kolekcia nábytku Sophia môže byť jedným z mnohých riešení. Francúzsky výrobca ponúka veľmi praktický dizajn, kedy súčasťou obývacej steny je písací stôl s nadstavcom a ľad osvetlením. Písací stôl už nemusí byť v obývacej izbe vôbec rušivým prvkom, ba naopak, do zostavy nábytku príjemne ladí. Zariadite tak obývaciu izbu i kanceláriu v jednotnom dizajne, navyše za viac ako príjemnú cenu.

 

 

Písacie stoly

Písacie stoly sú už dnes neodmysliteľnou súčasťou vybavenia kancelárií a tiež našich domácností. Štandartnom vybavenia sú dnes už pojazdy na klávesnici. Spoločným menovateľom potom je skutočnosť, že písacie stoly na našom portáli dodržiavajú odporúčanú výšku písacie plochy. Predovšetkým ale chceme spomenúť naozaj veľmi praktické, často až multifunkčný riešenie ich návrhov. Francúzsky výrobca predstavuje multifunkčný dizajn pre písací stôl Iron, ktorý v prípade potreby, alebo podľa vášho aktuálneho rozhodnutia, môžete zostaviť aj ako rohovú variantu. Ku ktorému dizajnu písacieho stola sa prikloníte záleží len na vás. Alebo napríklad keď sa váš interiér zmení, po nejakej dobe môžete zmeniť dizajn stola. Veľmi sa nám páči tiež riešenie úložných priestorov, kedy po pravej strane vedľa praktické skrinky je umiestnený praktický box. Písací stôl ponúka aj veľkú pracovnú plochu.

 

Kolekce kancelářského nábytku Start Up   Netradiční psací stůl Shadow

 

Úložné priestory v podobe kontajnerov

Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia interiéru každej kancelárie sú komody, alebo kontajnery v najrôznejších prevedeniach a samozrejme odtieňoch. Nábytok do kancelárie v podobe komody so zásuvkami je moderný, veľmi praktický a cenovo viac než dostupný. Francúzsky výrobca prichádza s ponukou zásuvkového kontajnera Ludik v troch dostupných odtieňoch. Veľmi praktická je tu aj možnosť uzamknutia zásuviek a ľahká údržba. Vnútorné usporiadanie zásuviek má systém pre zavesenie dokumentov, typický zakladač. Ponuka kancelárskeho nábytku je široká a tak si môžete zaobstarať v rovnakom odtieni aj písací stôl, klasickú komodu, alebo regál. Skrátka ponúka sa tu možnosť vybavenia celej kancelárie, veľmi jednoduchým spôsobom.

Kolekce nábytku Start Up

Ako vidíte, francúzsky výrobca ponúka nábytok naozaj do všetkých interiéru. Ak vás nábytok zaujal a chceli by ste sa pozrieť na iné návrhy, máte možnosť na našom portáli  v kategórii kancelária.