Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte netradičný nábytok? Skúste designy Aldo!

Nábytok Aldo si počas niekoľkých rokov predaja nábytku získal pomyselnú značku originality a netradičných designov od vás, zákazníkov. Nábytok Aldo predstavuje okrem klasickej ponuky nábytku tiež designy, ktoré sú veľmi originálne, môžeme povedať veľmi netradičné. Za niekoľko rokov pôsobenia nábytku Aldo na českom, slovenskom a poľskom trhu sa značka "Aldo" stala akýmsi synonymom pre "iný" odlišný dizajn. Na našich niekoľkých portáloch podľa štátu, z ktorého ste práve vy nájdete prehliadku toho najlepšieho od prevažne francúzskych výrobcov, ale aj holandského, dánskeho, belgického a v neposlednom rade nemeckého výrobcu. A designom, ktoré prináša práve posledný menovaný z výrobcov sa budeme v dnešnom článku venovať. Originálne, takpovediac pre gurmánov, či tých z vás, ktorí sa neboja vo vlastnom interiéri experimentovať, také sú návrhy kolekcie Unique. Kolekcia je vďaka originalite a neopakovateľnosti tiež ťažko klasifikovateľná. Návrhy majú niečo z moderného dizajnu, ale tiež retro, či rustikálneho dizajnu. Posúďte však sami, ako tiež dá bývať ...

 

      

 

Originálny dizajn sú to tiež netradičné materiály

V kolekcii Unique používa nemecký výrobca dreva mango v spojení s kovom, alebo s pravou kožou. Drevo mango je veľmi kvalitný a má tiež nezabudnuteľnú farbu vlastného dreva. ponúka vysoký stupeň tvrdosti, nábytok je tak veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu. Jedinou vadou na kráse dreva je jeho vysoká cena. Avšak v spojení s veľmi originálnym dizajnom, získate do svojej domácnosti naozaj zaujímavý kúsok.

 

    

 

Netradičný dizajn však výrobca neponúka len pre nábytok z dreva, ale tiež kolekcia nábytku z kovu patrí medzi veľmi lákavé. Tu stojí za zmienku určite použité odtiene pre náter kovu. Samozrejmosťou je antikorózna úprava, ktorú si však môžete vybrať v žltom, červenom, alebo modrom prevedení. Čo sa týka materiálu kov, potom nábytok z neho vyrobený je v podstate nezničiteľný. V ponuke nájdete stoličky a taburety z kovu, stoly, ale tiež treba celé komody, alebo vitríny.

 

 

     

 

Netradičné designy nábytku si vyžadujú aj netradičné doplnky, či výmaľbu stien. Nemusíte sa však báť, že designy, ktoré vám predstavujeme na fotografiách sú iba na ozdobu interiéru. Nie, jedná sa o nábytok, ktorý využijete rovnako, ako akýkoľvek iný, napríklad z klasického laminátu. Medzi veľmi obľúbené v ponuke patrí písacie stoly v tomto trendy prevedení, ktorých ponuka je hneď vedľa komôd snáď najväčší. Ak máte radi byť "iní", naša kolekcia určite stojí zato. A milovníci rýdzo moderného dizajnu vôbec nemusí zúfať, na nábytku Aldo si vyberie každý.