Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte praktický kúpeľňový nábytok?

Francúzsky výrobca v tomto roku predstavil úplne unikátný a predovšetkým veľmi praktický dizajn kúpeľňového nábytku. Jednotlivé kúpeľňové skrinky prekvapí svojimi funkciami a v ponuke samostatných dielov nájdete aj skrinky, ktoré možno ešte ani nepoznáte. Trebárs ako veľmi zaujímavá kúpeľňová skrinka na práčku, kedy tomuto spotrebiču dáte pomocou francúzskeho dizajnu úplne nový rozmer. V dnešnom článku vám predstavíme kolekciu kúpeľňového nábytku Versus.

 

            Skříňka pod umyvadlo v industriálním designu BBK

 

 

Kúpeľňový nábytok pre malý a veľký priestor

Vďaka možnosti výberu skriniek z ponuky samostatných dielov, uplatníte kolekciu Versus ako pre vybavenie priestorovo malé kúpeľne, tak väčšie. Záleží predsa len na počte zvolených dielov, ktoré si môžete zaobstarať ako chcete a v ľubovoľnom počte. Vďaka dômyselnému dizajnu však kolekciu Versus vidíme ako ideálne pre vybavenie malé kúpeľne. Skrinky, ktoré nás ale oslovili najviac vám predsa len predstavíme trochu bližšie. Je to kúpeľňová skrinka pre umiestnenie práčky, ktorej súčasťou je pojazdný kontajner do ktorého môžete uložiť čistiace prostriedky. Ku skrinke na práčku môžete zaobstarať veľmi praktický nadstavec a ten treba vidíme predovšetkým v malej kúpeľni. Vďaka tomu, že nadstavec využíva inokedy prázdneho priestoru smerom do výšky. Do nadstavca môžete umiestniť ako čistiace prostriedky, tak napríklad poskladané uteráky, v podstate čokoľvek. Záleží len na vašich potrebách.

 

Široká nabídka koupelnového nábytku v provensálském designu

 

Ďalší typ skrinky, ktorý nás oslovil je skrinka, ktorej súčasťou je kôš na použité prádlo a to s veľmi jednoduchým použitím. Kôš je na vyklápanie. Vybrať si môžete z dvoch rozmerov. Súčasťou skrinky s košom na použité prádlo sú aj úložné priestory. Skrinka opäť môže veľmi pomôcť pri vybavovaní malých kúpeľní, nemusíte už do priestoru dávať klasický kôš s vekom.

 

    

 

Kúpeľňový nábytok z kolekcie Versus je nielen teda veľmi praktický, ale aj moderný. Páči sa nám kombinácie odtieňov bielej v spojení s antracit. Kúpeľňový nábytok je vyrobený z laminátovej dosky, ktorá má povrchovú úpravu odolnú voči vysokej vlhkosti. Odolnosť voči vlhkosti je veľmi dôležitá u kúpeľňového nábytku. Ale aj napriek tomu, že je nábytok odolný voči vlhkosti, je potrebné sa o neho starať viac, než napríklad v interiéri jedálne či obývacej izby. Ak máte možnosť kúpte si kvalitný ventiláciu do kúpeľne, alebo po kúpaní aspoň otvorte okno, či máte. V každom prípade sa snažte vlhkosť v kúpeľni eliminovať a to nielen kvôli nábytku, ale aj výmaľbe stien či obkladom. Skrátka vysoká vlhkosť nie je prospešná ničomu.

 

V kategórii kúpeľňového nábytku predstavuje francúzsky výrobca kolekcie praktické v jednoduchom dizajne za bezkonkurenčnú obstarávaciu cenu, ale aj kolekcia drahšie, napríklad z masívu. Sú aj kolekcia, kde skrinky kúpite aj s umývadlom a to predovšetkým tie drahšie. Kategória kúpeľňového nábytku ponúka ako samostatné diely, tak celé zostavy nábytku. Rozhodne je z čoho vyberať.