Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácia pre obývací izbu

Snažíme sa nábytok ponúkať takým spôsobom, aby zákazník, pokiaľ sa mu niektorá zo zostáv nábytku páči, nebol nútený kupovať to, čo nepotrebuje. Obývací systém napríklad ponúka vždy niekoľko zostavených možností, ale každý z dielov je možné tiež zaobstarať samostatne av ľubovoľnom počte. Môžete si tak obývaciu stenu prispôsobiť rozmerom vašej izby.dva trendy zariadenia interiéru obývačky. Klasická obývacia stena, ktorá sa v tomto roku akoby pomaly zase vracala do podvedomia a obľúbenosti zákazníkov, alebo obývacia izba vybavená samostatnými dielmi nábytku rôznorode rozmiestnenými po miestnosti. Predstavme si obývacie modulové systémy a ich výhody pre vás zákazníkov, ktorí sa práve rozhodli, zariadiť si obývaciu izbu.

 

   

 

Ako zariadiť obývaciu izbu

Asi by sme mali začať tým, či zaobstarať samostatné diely, či klasickú obývaciu stenu. Ak chcete zaobstarať klasickú obývaciu stenu zostavenú z dielov nábytku v jednej línii, ani tu nemusíte kupovať niečo, čo je už zostavené. Stačí si samostatné diely vybrať tak, ako ich v jednej línii chcete mať zostavené a tiež si jednotlivé diely môžete vybrať, Niektorí z Vás uprednostnia ako jeden z dielov šatníkovú skriňu, iní zase napríklad ďalšiu presklenú vitrínu navyše namiesto skrine. Pokiaľ budete rozmiestňovať samostatné diely rôznorode po izbe, je potrebné sa zamyslieť pred samotným výberom nábytku, kde bude sedacia súprava, kde bude umiestnená televízia, kde máte okno a koľko dielov si môžete dovoliť, aby ste splnili požiadavku na úložný priestor a miestnosť nebola preplnená. Je lepšie radšej zvoliť niektorý z dielov vyšší, než miestnosť preplniť.

 

   

 

Každý z priestorov, ako odporúčajú odborníci na bývanie by mal byť vzdušný a nenásilný. Menej, znamená viac av prípade nábytku to platí dvojnásobne. Využite radšej, ak máte možnosť niektorej z komôrok, kde umiestnite regálový systém na veci, ktoré naozaj nepoužívate pravidelne. Nábytok v miestnosti ako taký, by naozaj mal slúžiť na praktické umiestnenie každodenných vecí a mal by pôsobiť príjemne. Nesnažte sa do miestnosti umiestniť celý svoj život. Ak ste majiteľmi malých bytov, potom stojí za zváženie multifunkčné prevedenie nábytku, kde môžete zaobstarať rozkladací konferenčný stolík, sedaciu súpravu a ďalšie.

 

    

 

Obývacia izba s funkciou pracovne

Častým v posledných rokoch zariadením interiéru je obývacia izba, ktorá ponúka aj zákutia pre pracovňu. Bohužiaľ, dnešná uponáhľaná doba nás núti si nosiť prácu domov a už ničím neobvyklým v domácnosti každej rodiny je počítač, ktorý využívajú snáď všetci jej členovia. Písací stôl, ktorý je z rovnakej kolekcie ako obývacia stena, môže príjemne vyriešiť tento problém.

Modulové systémy patria právom do tzv. lego systému pre dospelých. Radi vám taktiež s pomocou nášho bytového architekta poradíme, ako s maximálnym ohľadom na veľkosť miestnosti zostaviť praktický a príjemný interiér.