Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácia pre Vašu obývací izbu

Dnešná doba si žiada iné zariadenie obývacej izby, než tomu bolo pred rokmi. Obývacej izbe už nedominuje veľká obývacia stena cez celú stenu a mohutná ťažká sedacia súprava, ale volíme vkusne a vzdušne zariadený interiér zostavený s rozličnými dielmi nábytku. Čo je trendy a čo sa nosí, ako sa býva, aj o tom bude naše dnešné rozprávanie.

 

Obývacej izbe dominuje striedmosť

Nábytok do obývacej izby na portáli Aldo to sú samostatné diely na zostavenie ako obývacej steny, tak obývacej izby. Vybrať si môžete ľubovoľne zo širokej ponuky najrôznejších typov nábytku av rôznom farebnom prevedení v kombinácii s vysokým leskom, alebo matom, obľúbené sú aj jednofarebné zostavy. Nábytok do obývacej izby je vyrobený z mdf dosky, alebo lamina. Moderné materiály, ktoré určite nie sú náročné na údržbu. Mdf doska je typickým materiálom sektorového nábytku dnešnej doby a výhodou je jej dostupná cena. Nábytok, ktorý vám predstavíme ako prvý, je vhodný pre zariadenie obývacej izby ako v panelákových bytoch, kde ako vieme sú priestory menšie, tak aj vo veľkých miestnostiach. Netypickým je systém zavesenia skriniek na stenu, ktoré šetria miesto. Nábytok môžete voľne rozmiestniť v priestore, alebo môžete zostaviť obývaciu stenu v jednej línii.

 

   

 

Biela obývacia izba

Zostavte si obývaciu izbu podľa vášho vkusu a potrieb. Systém nábytku do obývacej izby s názvom Obi a Uma, vám ponúkne možnosť výberu samostatných dielov v modernom dizajne a s netradičným dezénovým spracovaním. Odtieň biely, ktorý vám predstavíme na fotografii patrí k veľmi originálnemu a pre moderné bývanie a moderné designy k najčastejšie používanému. Nábytok do obývačky s možnosťou zostavenia do vašej miestnosti na mieru, len tak ako vy chcete, patrí k vyhľadávanému typu zariaďovania interiéru. A kolekcia ponúka naozaj nespočetné množstvo najrôznejších možností, opäť pre malé aj veľké interiéry. Navyše rovnaký dizajn použil výrobca aj pre vybavenie jedálne a tak je tu možnosť zariadenia jedálenského kúta v harmonickom prepojení s ďalším vybavením obývacej izby.

 

 

Kancelária v obývačke

To, že jedálenský kút je často súčasťou miestnosti určenej na vybavenie obývacej izby, nie je ničím neobvyklým. Ale kam umiestniť malú domácu pracovňu, keď nemáte k dispozícii pre jej zariadenie samostatnú miestnosť? Prečo nezakomponovať pracovný, písací stôl do obývačky. S veľmi unikátnym riešením prišiel v kolekcii Sophia opäť francúzsky výrobca, ktorého dômyselné návrhy vždy ušetria miesto v interiéri.

 

 

Na fotografiách môžete vidieť veľmi vkusne a predovšetkým nenápadne zakomponovaný písací stôl do zostavy obývacej steny. Moderné, efektné a cenovo dostupné riešenie vášho bývania na stránkach nábytok Aldo.