Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácia pre Vašu obývací izbu

Pre drtivú väčšinu z nás je obývacia izba centrom obytného interiéru a i odborná verejnosť ho takto vníma, teda ako spoločenskú miestnosť určenú na stretávanie, relaxáciu a dnes aj k tzv. domácej zábave. Správne vyriešená obývacia izba je potom taká, v ktorej jeho obyvateľov môže spoločne so svojou rodinou či priateľmi všetky tieto činnosti bezproblémovo realizovať. Nechajte sa inšpirovať.

 

Nielen televízna obrazovka

 

Každá miestnosť má nejakú dominantu, nejaký ústredný bod, ktorý na seba strháva pozornosť a ku ktorému sa vzťahuje všetko dianie. Dnes je takým bodom TV alebo domáce kino. Je dobré, keď obyvatelia bytu majú ešte aj inú možnosť, než len spoločne sledovať obrazovku. Sedacia súprava by mala byť taká, aby umožňovala posedenie tvárou tvár človeku a nielen tvárou tvár spomínané obrazovke. Nábytok Aldo, sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia, rovnako ako móda vo všetkých oblastiach. Jedny z najnovších obývacích stien, na Nábytku Aldo, sú modulové obývacie steny, ktoré si môžete na základe výberu samostatných dielov nábytku do obývacej izby zostaviť vlastný návrh.

 

Obývacia izba Absoluto II - diely

 

Pokojná večera, stôl uprostred

 

Nábytok nemusí byť rozostavaný pozdĺž stien preto, aby prostriedok miestnosti zostal prázdny. Uprostred izby môže byť napr. jedálenský stôl, pri ktorom nie je nutné sedieť len v čase prijímania potravy. A aj keby, spoločné jedlo, večera alebo obed, je veľmi príjemnou spoločenskou aktivitou. Keď idete niekam s priateľmi, potom iste zamierite najčastejšie do reštaurácie alebo kaviarne. Kedy ste naposledy večerali doma, s rodinou a v pokoji, treba s fľašou vína? Dnešnú jedáleň si už môže dovoliť snáď každý. V modernom dizajne, vám stôl a stoličky nezaberú toľko priestoru, ako kedysi obrovské, ťažké klasické stoly.

Jedáleň Absoluto - diely

Dúfame, že sme vás aspoň trochu inšpirovali k tomu, zaobstarať si i s jarným upratovaním treba novú obývaciu stenu podľa vašich priestorov a predstáv. Sledujte kategóriu novinky o nábytku, kde pre vás stále pridávame nové a nové tovar.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.