Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Interiér pre dievčatá v ružovom prevedení

Dnes si dovolíme vám predstaviť novú kolekciu Lolita na našom portále, od francúzskeho výrobcu Parisot, ktorý vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž. Nákup nábytku od tohto výrobcu, je nákup na istotu!

 

Dětská postel Kiddy pink

 

 

Výber postele je zásadný a prvoradý

Celá kolekcia je vďaka svojmu odtieni vhodná pre vybavenie dievčenskéj detskej izby. Veľa, či už malých, či veľkých slečien má nábytok v takom romantickom dizajne v obľube. Okrem klasického, veľmi obľúbeného ružového odtieňa, stojí za zmienku tiež druhý odtieň a to biela borovica. Nejedná sa o snehovo bielu farbu, ale transparentnú, teda takú, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva borovice. Samozrejme jej imitácie, pretože výrobca u celej kolekcie použil na výrobu lamino. Vďaka tejto úprave máte možnosť zaobstarať nábytok z nerozoznanie od masívu, ale za úplne inú, nižšiu cenu. Ďalším plusom je fakt, že francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť, detaily a bezpečnosť vašich detí, čo je pri nábytku pre deti veľkým plusom.

 

Dětská patrová postel Bonny     

 

Z celej kolekcie vám chceme predstaviť možnosť výberu postele, ktoré nás, nielen svojím dizajnom, ale hlavne svojou praktickosťou veľmi zaujali. Už na prvý pohľad, môžete vidieť, že síce klasická detská posteľ, je v niečom iná. Ponúka klasický priestor na spanie 90x200 cm, rozmer takisto pre matrac, rošt v cene, čo je na našom portále zvykom, ale to čo je iné, je jej nadstavec. Obľúbeným návrhom dizajnu u detských postelí sa stalo v posledných mesiacoch ich navyšovanie úložných a odkladacích priestorov, ktoré práve tento nadstavec zaistí. Detaily môžete vidieť v podobe výrezu, v tvare vlnovky na hornej časti čela a v nohách postele. Máte malý priestor v detskej izbe a diely nábytku z ponuky tejto kolekcie by sa vám do izby nevošli? Aj pre vás máme riešenie v podobe detskej postele s úložným priestorom a písacím stolom. Detská multifunkčná posteľ ponúka klasický priestor na spanie 90x200 cm so zábranou po celom obvode lôžka, zamedzujúce pádu dieťaťa z výšky.

 

    

 

Ďalej ponúka písací stôl na pojazdoch pre ľahkú manipuláciu, komodu zásuvkovú, odkladaciu policu a schodíky so zábradlím. Takže ako môžete vidieť, je to vlastne taká celá izba. Ale je to aj výborné riešenie interiéru, ak máte doma dve slečny a potrebujete pre nich zariadiť detskú izbu v jednej miestnosti. Nie je nič lepšie, než zvoliť variant multifunkčné postele s klasickou a tým tak ušetriť miesto za jeden písací stôl, či komodu. Diely, ktoré v sebe má už multifunkčné riešenie. Francúzsky výrobca prináša dômyselný dizajn tiež vďaka mnohoročným skúsenostiam s výrobou nábytku.

 

 

Záverom

Kolekcia Lolita ponúka ďalšie diely pre možné zostavenie detskej izby, ktorými je napríklad písací stôl, šatníková skriňa, komoda so zásuvkami, alebo nočný stolík. Možnosť zostavenia detskej izby na základe flexibilného výberu zo samostatných dielov je veľmi obľúbeným spôsobom nákupu, ktorý zároveň šetrí vaše náklady. Nič nekupujeme zbytočne! Ako môže detská izba tejto originálnej kolekcie vyzerať, vám predstavíme na nasledujúcej fotografii.