Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenské zostavy z masívu

Nábytok z masívu je veľmi obľúbený a jeho popularita stúpa. Jedálenské zostavy, ktoré vám predstavujeme, sú za veľmi dostupné ceny. Cenová dostupnosť nie je daná znížením kvality nábytku, ale jeho sériovou výrobou a teda znížením nákladov pri výrobe. Nábytok z masívu na Aldu, predstavujeme v kategórii nábytok z masívu, ktorá je rozdelená do ďalších podkategórií členených podľa druhu a použitia tovaru.

 

Stolovanie na zostave z masívu

Lacná jedálenská zostava Carola z masívu. Áno, ale cena a dizajn nie je to, čo vám prinášame, tie ako vieme, našťastie ničím neprekvapí. Dizajn zostáva ako konštanta nemenný. To čo sa vám snažíme ponúknuť je precízna práca nemeckého výrobcu a bezkonkurenčná cena. Ak patríte k milovníkom tradičného dizajnu, ktorý sa už peknú riadku rokov nemení, určite vašu pozornosť upúta táto jedálenská zostava. 


 

Posaďte sa u kvalitného stola z masívu a na kvalitných stoličkách

Jedálenská zostava Paloma patrí k veľmi kvalitným a do našej ponuky sme ju zaradili z kolekcie nemeckého výrobcu. A ten ako možno niektorí z vás už viete, je povestný svojou precíznosťou a dôrazom na detail. Rovnako oceňujeme veľmi pozitívne zmenu odtieňa, z tradičného prírodného, na transparentný biely, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva, v tomto prípade dreva borovice. Ďalším pozitívom odtieňa bielej je bezpochyby istá dávka elegancie.