Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenský kút v kuchyni

Umiestnenie jedálenského kúta, záleží na hŕbu faktorov. Niekto dáva prednosť samostatnej jedálni, ale to vyžaduje dostatok potrebného priestoru. Iný zase uprednostňuje umiestnenie jedálenského kúta pekne po ruke v kuchyni. Rozhodnutie je na vás a vašich možnostiach priestoru. Niekedy stačí pri riešení problémov mierne "postrčiť" a to treba len formou inšpirácie. Ak si lámete hlavu s jedálenským kútom vo vašej novej alebo adaptovanej kuchyni, potom skúste zvážiť jeden elegantný spôsob, ktorý vyzerá dobre v malometrážne a rovnako tak aj vo veľkoryso poňatej kuchyni. A je to veľmi prosté.

 

Jedálenský kút patrí do kuchyne

Celé navrhované riešenie je vlastne iba o prehodnotení funkcie pracovnej plochy kuchynskej zostavy. Existuje niekoľko variantov, ktoré sú dané len správnym rozmiestnením pracovnej plochy a správnou voľbou nábytku. V každom prípade má tento spôsob vysporiadania sa s problémom jedálenského kúta jednu podstatnú výhodu a tou je priestorová úspornosť a nenáročnosť, pretože samotné telo kuchynskej zostavy sa dostáva do pozície multifunkčného nábytku, ktorý zvládne byť v našom prípade pracovnou doskou a rovnako tak aj doskou jedálenského stola . Nič ďalšieho nepřikupujete, žiadny nábytok, snáď len tie potrebné stoličky. Alebo barové stoličky? Barové stoličky patrí medzi veľmi praktické a elegantné riešenie, úspora priestoru a zvýšenie multifunkčnosti pracovnej dosky značná.  

Kuchynské linky

Celú záležitosť môžete pritom vyriešiť sami v pokoji Vášho domova. Ponuka kuchynských dolných a horných skriniek na Aldu, je široká, kombináciou, podľa Vašich možností priestoru bezpočet. Každá skrinka má uvedené parametre veľkosti, na výber je z 25 rôznych druhov povrchovej úpravy dvierok, od štýlových z masívu až po moderné, jednoduché tvary z mdf dosky. A k tomu už len pracovnú dosku, ktorú možno doladiť s rozmerom vami vybranej kuchyne a jedálenské stoličky, či barové stoličky. Slobodné rozhodnutie podľa vášho vkusu.

 

 

Celá záležitosť má ešte jednu príjemnosť a to vytvorenie rodinnej atmosféry pri výbere kuchyne, kedy sa pri výbere farieb a tvarov, môže zapojiť určite celá rodina. Aj deti radi tvoria, oteckovia sú snílkovia a mamičky myslia na to, aby varenie bolo naozaj jednoduché, praktické a všetkým u nového jedálenského stola chutilo.