Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenský stôl trochu inak

Stôl je odpradávna vnímaný ako symbol bezpečia, pohody a rodinného diania. Je miestom, u ktorého sa rodina schádza, spoločne stolujú a rozprávajú si. Preto bude vždy jedálenský stôl podliehať vyšším nárokom než akýkoľvek iný. Pri jeho kúpe zohľadnite v prvom rade to, ako konkrétne tvar stola zapadne do priestoru, v ktorom bude umiestnený.

 

Aldo, radí s výberom jedálenského stola

Naša firma ALDO, ponúka veľkú ponuku jedálenských stolov akýchkoľvek tvarov. Okrúhly stôl, ktorý má schopnosť vytvoriť priateľskejší prostredie, ale potrebuje väčší priestor. Jednak preto, aby náležite vynikol vo svojej kráse, jednak pre bezpečie stolovníkov. Pre štyri osoby postačí stôl s priemerom jeden meter. Pri stole oválneho tvaru by tiež nemalo sedieť viac ako šesť ľudí. Preto, keď je viac stolovníkov, tak najlepším riešením je stôl obdĺžnikového tvaru, ktorý možno zvyčajne skladať a rozkladať podľa situácie.

 

  

 

Stôl do kuchyne i jedálne

Jedálenské stoly, ktoré vám predstavujeme, majú spoločných niekoľko parametrov. Jedálenské stoly všetkých designov pre vybavenie kuchýň a jedální. Jedálenské stoly sú vyrobené z masívu, laminátové dosky, ale aj v kombinácii oboch materiálov. Väčšina jedálenských stolov je rozkladacích aj na nadštandardnú dĺžku jedálenský plochy. Nadčasové designy jedálenských stolov, ponúka na našom portále takisto aj nemecký výrobca. Jedálenský stôl Filamento, vo veľmi originálnom dizajne, ponúka hneď niekoľko funkcií. Jedálenský stôl s možnosťou rozloženia v podstate na dva stoly. K hornej doske stola môžete umiestniť barové stoličky, k dolnej doske stola, teda stola, ktorý je umiestnený na pojazdoch, potom klasické jedálenské stoličky. Ponúka sa tu myšlienka, že v malých interiéroch kuchýň, môžu vysoký stôl využiť dospelí a nízky stôl deti. Celkovo je dizajn veľmi nadčasový a s ohľadom na spracovanie a kvalitu, ktorú nemecký výrobca ponúka, tiež cenovo veľmi prijateľný.

 

    

 

A teraz ešte nie príliš obľúbená čísla, ktoré ale neuškodí pri výbere stola poznať! K pohodlnému stolovaniu potrebuje dospelý človek najmenej 60 cm široký a 40 cm hlboký priestor. Ideálne je uprostred dvaceticentimetrový pás na odkladanie mís, hrncov a pod. Výška stola býva okolo 75 cm., čo vyhovuje dospelej osobe. Rozdiely môže upraviť vhodným vyberom stoličiek, alebo vyšším sedákom.