Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelárska stolička, ako pre deti, tak pre dospelých

V minulom článku sme vám predstavili písacie stoly, a ako všetci vieme, k písaciemu stolu patrí kvalitná kancelárska stolička. Kancelárske stoličky sú v dnešnej dobe počítačov a sedavého zamestnania neodmysliteľnou a potrebnou, môžeme povedať, pracovnou pomôckou. Odporúčame vyberať kvalitu úmernú strávenému času v kancelárskej stoličke. Vyberáme aj podľa váhy, čo znamená, že deťom stačí stolička s menšou nosnosťou, ako stolička pre dospelého. A preto vám chceme dnes predstaviť niektoré z našich výrobkov.

 

Kvalitná stolička pre deti

Detská stolička by mala ponúkať to najdôležitejšie, čo by mala stolička pre školákov a študentov mať. Mala by ponúknuť hlavne pohodlné sedenie, anatomickú opierku chrbta a sedadlo s nastaviteľnou výškou pomocou vzduchového piestu. To sú tri hlavné kritériá, ktoré by mala stolička spĺňať. Detské stoličky Pezzi pre dievčatá aj pre chlapcov, pre školákov a študentov, sú jedny z najpredávanejších na našom portáli. Prečo sú stoličky Pezzi určené deťom? Predovšetkým ponúkajú nižšiu nosnosť, ako kancelárske stoličky pre dospelých a to maximálne do 80 kg. Tiež sú menej flexibilné, ako stoličky do kancelárie, určené na dlhé sedenie a takisto sú menších rozmerov, zámerne, ako stoličky pre dospelých. Predstavujeme vám detskú stoličku Pezzi 99803150 v zelenom odtieni, ale v našej ponuke si môžete zvoliť tiež stoličku v odtieni modrom a ružovom. Možno sa niektorí z vás zamýšľajú nad tým, prečo nemá detská stolička opierky lakťov? Predovšetkým preto, že je určená do detskej izby a tie v zostavách ponúkajú písacie stoly typizované svojimi rozmermi práve pre školákov. Stoličku bez opierok lakťov môžete zasunúť pod písací plochu a tiež stolička bude celkom iste zaberať menej miesta v interiéri, ako stolička pre dospelých. Samozrejme adekvátne s týmito faktami zaplatíte za detskú stoličku menej a to je celkový zámer vlastného dizajnu. Ak predsa len chcete detskú stoličku s opierkami, na druhej fotografii vám predstavíme originálnu kancelársku stoličku pre dospievajúce deti i študentov Tyke 99803350. Novým trendom vo svete moderného bývania je nábytok s motívom grafiti pre vybavenie detskej izby a predovšetkým potom študentskej izby. Jedným z mnohých riešení tohto nového trendu je aj kancelárska stolička s týmto motívom. Nemecký výrobca, ktorý je autorom motívu grafiti na nábytku, potom ponúka aj návrhy kompletne vybavených interiérov študentských izieb. Pre menšie dieťa nájdete v ponuke aj rozmerovo menšiu detskú stoličku s týmto motívom. Netradičný a úplne nový trend sa nám páči. Ale aj stolička je praktická. Ponúka možné nastavenie výšky sedadla, obľúbené je aj umiestnenie na pojazdoch, oproti klasickej stoličky bez tejto funkcie.

 

     

 

Kvalitná stolička pre dospelých

Ak hľadáte kancelársku stoličku do menšieho interiéru, alebo pre domáce využitie, potom vám ponúkame toto moderné riešenie. Vďaka menším rozmerom stoličky sa ponúka aj využitie v domácej pracovni, alebo k písaciemu stolu, keď pracovňu ako samostatnú miestnosť nemáte. Francúzsky výrobca predstavuje kancelársku stoličku v čierno-červenom prevedení a veľmi modernom dizajne. Materiálom je priedušná sieťovina ako poťah, plast, kov, a PVC, ktoré je umývateľné a preto je údržba naozaj jednoduchá. Kancelárska stolička je na koľajničkách a nastaviť môžete výšku sedadla. Návrh kancelárske stoličky Agronaut 5304, sa sústredí na maximálne pohodlie, zdravé držanie tela a to všetko v dôsledku anatomicky tvarovaného sedadla s opierkou. Francúzsky výrobca tak aj cez malé rozmery kancelárske stoličky ponúka možnosť dlhodobého sedenia bez najmenšej ujmy na zdraví. Druhá kancelárska stolička Exact z našej ponuky, ponúka dizajnovú kancelársku stoličku podľa najnovších požiadaviek na ergonómiu bývania. Kancelárska stolička vhodná predovšetkým pre zamestnanie, kde naozaj dlhé hodiny trávime pri písacom stole, či lepšie povedané pri počítači. Kancelárska stolička ponúka množstvo regulácii s ohľadom na stavbu tela a je plne prispôsobená individualite zákazníka. Vďaka reguláciám je vhodná pre osoby od 150 do 190 cm výšky a do 130 kg hmotnosti. Materiálom je sieťovina prepúšťajúcou vzduch a anatomický sedák. Stolička ponúka vďaka kvalite certifikát kvality a tiež s týmto faktom spojenú predĺženú dobu záruky a to až na tri roky. Vysoká kvalita tiež vďaka prevedenia regulácii, jednoduché mechanizmy ľahké pre užívanie.

 

 

Kancelárske stoličky k písacím stolom sú hlavným predpokladom na to, aby boli pohodlné, a hlavne dodržiavali zdravý spôsob sedenia. Kvalitné, polohovateľné a ergonomicky tvarované stoličky z našej ponuky nesmú v detskej izbičke žiadneho školáka, tak aj vo vašej pracovni chýbať! Pre deti hľadajte stoličky na našom portáli v kategórii detský nábytok v sekcii detské kreslá a detské stolíky. V kategórii kancelária sme kancelárske stoličky pre dospelých zaradili do sekcie kancelárské stoličky a kreslá. Dúfame, že z našej ponuky si vyberie väčšina našich zákazníkov.