Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Keď nemáme miesto na domácu pracovňu

Len niektorí z nás naozaj majú k dispozícii samostatnú miestnosť pre zariadenie pracovne. A tak ak patríte medzi tých, ktorí pracovňu aj doma potrebujú a práve zvažujete, ako a hlavne kde ju zariadiť, možno pre vás dnešný článok bude inšpiratívný. Ak pracovňu navyše naozaj potrebujete každý deň, mala by mať dostatočne veľkú pracovnú plochu písacieho stola, dostatok svetla denného aj umelého a nemali by ste príliš rušiť ostatných členov domácnosti, rovnako ako oni vás. Ako to ale všetko zariadiť, keď ste nútení si pracovňu umiestniť do jednej z miestností v byte? A predovšetkým kde?

Detská izba celkom určite neprichádza do úvahy, kuchyňa tiež nie, spálňa, tam budete rušiť partnera, kedy v neskorých večerných hodinách pracujete, takže? Obývacia izba. Áno, pokiaľ nie je vyhnutie, táto miestnosť asi najviac prichádza do úvahy. A dnes sa tiež možnostiam, ako zariadiť pracovný kút v obývacej izbe, budeme venovať.

 

 

Pracovňa ako súčasť obývacie steny

Veľmi vydarený návrh pre zariadenie pracovne v obývacej izbe pred nedávnom do našej ponuky priniesol francúzsky výrobca. Písací stôl, potrebné police, dokonca ľad osvetlenie zasadil veľmi harmonicky do obývacej steny, ktorá tvorí s ostatnými dielmi nábytku v rovnakom dizajne akýsi celok miestnosti. Ale najlepšie bude návrh predstaviť na ilustračných fotografiách.

 

Kolekce nábytku Rox Obývací stěny na nábytku Aldo

 

 

Najviac sa nám páči na návrhoch to, že pracovňa akoby s obývacou izbou splynula. Je jeho neoddeliteľnou súčasťou a vôbec interiér obývacej izby nijako nenarušuje. Druhým dôvodom, prečo sme kolekciu Sophia do ponuky zaradili je povestná francúzska kvalita as ohľadom na dizajn veľmi priaznivá cena. Výrobca tiež tento koncept ponúka hneď v niekoľkých dostupných odtieňoch. Biele prevedenie navyše opticky danú miestnosť zväčší.

Ale ak vám tento návrh nevyhovuje, predovšetkým preto, že písací stôl neponúka dostatočne veľkú pracovnú plochu písacieho stola, je tu celá rada ďalších, dostupných návrhov v ponuke na našom e-shope.

 

 

Dômyselný písací stôl

Dnešná ponuka písacích stolov tiež vie svojim členitým a dômyselným dizajnom veľa prekvapiť. Medzi veľmi obľúbené patria napríklad písacie stoly s regálom, kedy regál je pevnou súčasťou písacieho stola. Aj tu s radom návrhov moderných písacích stolov prichádza francúzsky výrobca.

 

Psací stůl Seven      Psací stůl Rox white

 

Na fotografiách predstavujeme dva návrhy. Prvé riešenie v podobe písacieho stola, jeho súčasťou je vysoký regál s policami. Druhé riešenie zase ponúka písací stôl s komodou a policami vhodné na umiestnenie v rohu miestnosti. Obe varianty sú veľmi praktické a dizajn bude ozdobou každej obývačky. Písací stôl tohto typu väčšinou kupujeme do malých miestností a biela opticky priestor zväčšuje. Vysoký regál pri písacom stole, či rohový variant stola slúži aj ako akýsi predel medzi obývacou izbou a pracovňou. Či môžeme design písacieho stola práve v tomto zmysle využiť.

 

Psací stůl Flexo

 

 

Ponuka dômyselných designov pre zariadenie pracovne v obývacej izbe je dnes už veľmi široká. A naozaj s našou ponukou nie je ťažké ani tento problém vyriešiť. Snažíme sa tiež vždy prinášať dizajny nielen "chytré", ale aj cenovo dostupné. Dúfame, že sa nám to bude stále dariť.